Hiç bir yeteneğim yok hangi alana yönelmeliyim?

ben bir hobi olarak uğraş alanım olsun istiyorum ama fotoğrafçılık ve tiyatro hariç nasıl bir uğraş edinebilirim?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• AQlternatif olarak spor başta gelen aktivtedir. Spordan başka yönelge aklıma gelmiyor.

1|0
    0|0
    • Aklıma el sanatları görsel sanatlarda geliyor el becerisi olarak.

• kurslarla belirli bir yere gelinir mi görsel sanatlarda

• Biliyorsundur da zaten görsel olarak resim çizimi üzerine geleneksel bir aktivite olduğu için. Resimlerini sergide açığa çıkarırsın kendini geliştirirsin. Hem de kendi işini yapmış olursun. Ne kadar göz ve elinde emek olursa o kadar da karşılığını alırsın. Sonuçta bir hedefin olur açıkçası

Erkekler Ne Diyor 8

• el sanatlarına yönel. "nerden anlarım ben ondan" deme. seramik olsun heykel olsun resim olsun senin birikimle pek alakalı olmayan sanatlar. içinden gelenle yapıyorsun onları. o yüzden bir dene derim. ve lütfen yeteneğim yok diyerek kendi özgüvennini dşürme.

1|0
    0|0
  • Spor yap

1|0
    0|0
  • ebruli tavsiye ederim fiziki şartların müsait ise hayatın her anında lazım olabilecek bir şey olan yakın savunma sanatlarıda olabilr

1|0
    0|0
  • Herkesin bir yeteneği vardır sen daha doğmadan kodlaniyor onlar dnalarına bence keşfet ve kendine yakın hissettiğin bir uğraşı yap

1|0
    0|0
    • bilmiyorum ki hangisi yakın bende nasıl bulabilirim demek için sordum

• el sanatları olabilir.

1|0
    0|0
  • hiç bir yeteneğin yoksa hiç bir yere yönelmee
    yatağa yönel mesela dana gibi yat uyu lütfen :))

0|0
    0|2
  • Yeteneksizsinizeçık<|

0|0
    0|0
  • Spora yönel

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...