Bir şarkıyı beğendikten sonra sürekli onu dinleyen tek ben miyim? .

Bir şarkıyı beğenirsin, b*kunu çıkarana kadar sürekli onu dinler sonra da nefret edersin. Ne zaman canın sıkkın olsa neşelenmek için sevdiğin şarkıyı dinlersin bu sefer sana hep kötü zamanlarını hatırlattığı için yine nefret edersin! (dacia duster reklamı gibi oldu) Ne yapmalı?

Güncellemeler:
Yönetimdeki arkadaşın kontrol takıntısı var sanırım başlık yine değişmiş

0|0
21|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben de senin farklı bir versiyonunum.

Yaklaşık bir yıl boyunca, beğendiğim bir grubun tüm şarkılarını ezbere bilecek kadar delicesine dinlerim ve genelde bir yıl içerisinde sıkılırım.

Her yılım böyle geçer. Fakat tarzım değişmez hiç. Kısacası yalnız değilsin.

Hatta bende böyle bir soru sormayı düşünüyordum. İyi oldu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• O dönem sürekli dinledigimiz şarkı o dönemde yaşadıgımız iyi veya kötü şeyleri hatırlatıyor bize. Yani bana. Bana kötü şeyleri hatırlatan şarkıları dinlemekten kaçınıyorum genelde

0|1
    0|0
  • Evet b.kunu çıkarana kadar dinlerim sonra sıkılırım sonra yıllar geçer ''aaa bu oooo şarkıııı'' olurum ve yine b.kunu çıkarana kadar dinlerim.

0|1
    0|0
  • tek değilsin beni de o gruba dahil et

aynı ben:)))

0|0
    0|0
  • aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, pek çok kişi var, link hepimiz manyağız ama zararsızız

0|0
    0|0
  • cok begendiysem sürekli dinleyebilirim bir süre,sonra bikarim...zaman gecer,sonra tekrar dinleyebilirim..

0|0
    0|0
  • BENDE OYELYIM YA BIOR SARKIYI BEYENIYORUM GINLERCE AYNI SARKIYI DINLERIM TAKI SIKILANA KADARR SONRA BIRAKIRIMMM:)))

0|0
    0|0
  • bende öyleyim, bir şarkıya takar takar onu dinlerim sürekli :) 1 aydır anason'u dinlemekten bir hal oldum :)

0|0
    0|0

• Beğendiğim şarkıları bkunu çıkarana kadar dinliyorum sonra başka şarkılar beğeniyorum onları dinliyorum böyle devam ediyor bu kısır döngü.

0|0
    0|0
  • Bir aralar öyleydim artık müzik dinlemiyorum,ruhun gıdası olduğuna inanmıyorum tamamen psikoloji tetikleyici

0|0
    0|0
  • sarkilari birini hatirlamak icin dinlemem.

ama b.knu cikarana kadar dinledigim sarkilar cok var.

özellikle

rammstein-engel, eifersucht

+

evanescence going under

ve

korn

+

kurt cobain/nirvana

bir de edip akbayram metris

ve cevdet bagca

0|0
    0|0
  • Hayır bende bu kervandayım :)

0|0
    0|0
  • Günlerce dinliyorum ve söylüyorum :)

0|0
    0|0
  • ben de varım ben de varım ben de varım =) bişey yapamıyorum ama :/

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin maalesef.

0|0
    0|0
  • Bir şarkıya taktım dünden beri 100. dinleyişim sanırım.

0|0
    0|0
  • Bende takıldımı kurtulamıyorum yapışıyorum

0|0
    0|0
  • bir süre sonra sıkar ama nefret etmem bi müddet dinlemem sonra yine dönerim

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin. Güzel bir şarkı keşfettiğimde illaki onu b..a bularım:)

0|0
    0|0
  • Bende sendenim.

0|0
    0|0
  • 7 milyar içinde bir tek sen değilsindir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende öyle yaparım, ancak nefret etmem. Bana göre güzel şeyler hep güzeldir.

Yoksa Evlendin 1-2 yıl sonra Eşini artık güzel bulmayacakmısın? kih..kih..kih..

0|1
    0|0
  • Bazen bende takılıyorum tek müziğe sürekli onu dinliyorum ama dinlemekten bıkmayacağım şarkılarda yok değil .

Bir sanatçı seçerim yazarım adını youtube sırayla bütün şarkılarını dinlerim güzel yada değil bu şekilde iyi oluyor .

0|0
    0|0
  • Sıkılırım, nefret edemem...Özleyince tekrardan bokunu çıkarırım ve sıkılırım...

1|1
    0|0
  • Ben de, ben de:

link

0|0
    0|0
  • yok yok bizdede var o. hatta o dönemin şarkısı olur. o şarkıyı dinleyince o dönem aklına gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...