Kapat

Macar rottweile ile alman rottweile arasında ne fark vardır ?? macar 3 aylık yavruyu 200 tlye satıyorlar

macar rottweile ile alman rottweile arasında ne fark vardır ? macar 3 aylık yavruyu 200 tlye satıyorlar yer fazlalgından ,bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi?

0|0
0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• macar rotu koca kafalı koca patili diğeri normal yanlış hatırlamıyorsam. 200 tl küçük bi rakam kırmalık söz konusu olabilir . iyice araştırmadan almayın derim ben. bu işi yapan gerçekten gönül vermiş insanlar mevcut. çok seviyorsanız secereli bir rot almanızı isterim. ilginiz büyükse rot'lara ilerde bu rot değilmiş diyip sahipleri tarafından barınaklara bırakılan bir çok köpek var .. umarım istediğinizi bulursunuz.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.peki karakter yapısı aynımıdır

• genellikle bekçi köpeği ve koruma köpeği amaçlı beslenen köpeklerdir. gerçekten çok iyi bekçi köpeği oluyor. karakter olarak her köpeğin ayrı karakteri olur insanlar gibi düşünün yani. onun haricinde rot'lar hakkında bir şey diyemem sahiplerini çok kıskandıklarını bılıyorum birde besleyen arkadaşlarım o konuda biraz sıkıntı yaşıyolardı ama şu hayatta en güzel şeydir bir köpek sahibi olmak.

• onu biliyorumda alman rot larla macar rot lar arasında demek istedim

• ikiside ab uyesi, ama diller farkli ondan:-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...