Belgesel izlemeyi seviyor musunuz? özellikle cemil meriç?

belgesel izlemeyi seven gençler hala kaldı mı çok merak ediyorum.. bakıyorum da hep saçma sapan şeyler yazılmıs.. kimse genel kültür konusmuyor neden ki

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• national geographic özellikle hayvanlarla ilgili belgeseller

1|0
    0|0
    • evet ben de çok severim küçükken babamla sabaha kadar izlerdik aklıma o anlarımız gelir her izlediğmde. o yüzden hayvan belgesellerininn yeri bende çok baskadadır ::)

• yok yılan geldiğinde hep gözümü kapatırdım hala da öyle. hemen geçerim yılan belgesellerini. soğuk bir hayvan

• bir adam vardı şu an hatırlamıyorum uzmandı yılanlar konusunda yüzlerce yılanın bulunduğu yere gitmişti adam üstüne alıyordu manyak

En İyi Kız Görüşü

• Cemil Meriç benim ruhuma dokunmustur. . Selam olsun ona umrandan uygarlığa kitabı benim için ansiklopedi niteliğinde. ... belgesel en son Ateş altında sudan belgeseli izledim dünyanın en tehlikeli yerlerinde çalışan foto-muhabirler, yoksulluğun, uyuşturcu ticaretinin, iç savaşın, çetelerin ve yolsuzluğun hüküm sürdüğü bölgelerden bildiriyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• belgesel severim evet bakıyım, vallah severim ^-^

1|0
    0|0
  • Siyasal ve tarihsel belgesel seyrederim.

1|0
    0|0
  • Tv açarsam belgesel bakıyorum, sürükleyici geliyor

1|0
    0|0
    • tv de çok olmuyoki ancak kim kiminle nerde muhabbetli diziler.. hiç bir faydası olmayan boş seylere gençlerimizin dikkatini çekiyolar sinir oluyorum

• aynen milletin derdi yok güzel miyim yok beni terketti napim
      gerçekten kimse neden yasadıgının bu dünyadaki yerinini öneminin ne oldugunun ve nasıl bir evrende yasadıgının sorusuna cevap aramıyor. gidip şu saçma sorularla ugrasıyorlar.. bu soruyu sorarken dahi tereddüt ettim kesin dalgaya alırlar dedim ama çok şükür sizin gibi bir kaç kişi çıktı

• Bende normalde sitede sadece vakit öldürmek için varım ama güzel soru olunca gerçekleri konusmak gerekiyor.
      Ben de sizler gibi nesilime ait insan görünce memnun oluorum, geçenlerde BBC makalesinde görmüştüm, afrikada ki şempanze nesli taş devrine adım atmıslar. Taş ile coconut parçalamaya, dalları ayıklamaya, birbirilerine karsı korumaya kullanmıslar.
      Bakar mısın, geçmişte ki insanın hali, bugün şempanzelerde, ve bunlar belki asır sonra bizler gibi farklı primatlar haline gelecekler. Dünyada, TR deki kadar ufak eşylerle ugrasmadıkları kesin, neler oluyor nler

• Evet , hoşuma gidiyor. Özellikle Alaska da yaşama taktim

0|0
    0|0
  • Belgesel sevmeyen bilmiyorum yani kendini geliştirmeye kapalıdır

0|0
    0|0
  • Anımal planet
    National Geographic
    Dıscovery science
    nat geo wıld

0|0
    0|0
    • Nat Geo People da güzel :) birde Discovery showcase de hayalet Laboratuvarı vardı yayından kalktı

• @theodoraa aynen kedilere fısıldayan adam da var :D :D :D :D :D

• @theodoraa programın ismi benim belalı kedim :D My Cat From Hell

• Cosmos a spacetime odyysey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...