En son okuduğunuz kitap hangisi?

Ben en son Elif Şafak'ın AŞK'ını okumuştum.Kitabı okuyanlar fikirlerini söyleyebilirler mi acaba ?

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

• elif şafagın en iyi kitabı sanırsam çünkü mevlevilik üzerine çalışmış ama bir roman olarak degerlendirilmeli okunabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İhsan Oktay Anar - Suskunlar

Aşk kitabını da okudum. Kitap kendini okutturuyor ama bu kadar abartılacak bir kitap değil. Bizim milletin kendine yakın bulduklarını yazmış işte.

0|0
    0|0
  • kitap okuma alışkanlığım yok.

en son zihni allak bullak eden 33 bilmece diye bi felsefe kitabı okudum

0|0
    0|0
  • Ancak bir benzerim öldürebilir beni - Cezmi Ersöz bugün bitirdim şimdide kır zincirleri adlı kitaba başlayacağım .

0|0
    0|0
  • john fante, bunker tepesi düşleri

0|0
    0|0
  • Khaled Hosseini - Uçurtma Avcısı

yeni başladım :)

0|0
    0|0
    • Super bir kitaptir ayrica yazarin imzali kitabi mevcut bende. Kitap bitince boyle dostluk varmi diyorsunuz. Cucuk neleri feda ediyor inanamazsin. Bu kitap bitince filmini de izlemelisin.

• teşekkür ederim :)

• hiç beğenmedim yarı kaldı zaten

0|0
    0|0
  • bir psikoloğun anıları - c. hikmet değirmenci

0|0
    0|0
  • Ölümsüz aşk diye bir kitabı okuyorum. Konu olarak tam bir sevda mücadele içeren kitap. P okadar ölüyorlar ama gine birbirlerini buluyorlar takdir ettim dogrusu :)

0|0
    0|0
  • Kitap cok guzel okumayanlarada ozellikle tavsiye ederim ... Helee o herkesin agzindan ayri ayri anlatmis ya bittiirrrrddddiiiii beni

0|0
    0|0
    • Pardon unuttum en son okudugum kitap feridun fazil tilbencinin sulatanlarin aski

• yüreğim seni çok sevdi - canan tan

0|0
    0|0
  • George R.R. Martin - Hedge Knight

0|0
    0|0
  • metal teknigi :)

0|0
    0|0
  • iskender pala efsane

0|0
    0|0
  • SimyacI ...

0|0
    0|0
  • desene aşkında kitabı yazılmış :P

0|0
    0|0
  • Hikayem Paramparça-Emrah Serbes

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Baba ve Piç romanında Türklüğü aşağıladıktan sonra nefretim kat ve kat artan o yazarı sevmiyorum,popülist,davranışlarını samimi bulmadığım biri yalnızca. Aşk'a gelince tasavvuf E.Şafak'tan değil Mevlanadan öğrenilmeli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • En son karanlığın 50 tonu serisini okudum.Elif Şafak'ın bütün kitaplarını beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • En son paragraf okudum :(

0|0
    0|0
  • Sadece aptallar 8 saat uyur

0|0
    0|0
  • Özgürlüğün Elli Tonu ...

0|0
    0|0
  • tutunamayanlar-oğuz atay

1|0
    0|0
    • kızım yazık sana ya! yaşın kaç başın kaç? bu yaşta oğuz atay okunmaz, boşver sen.

• hahahaha ne alaka bilip bilmeden konuşuyorlar yazık yani.

• elif safak şöyle söyliyim yazar olarak beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben hala Aşk 'ı okumadım ya kitaplığımda var ama fırsatım olmadı en son Murat Uyurkulak -Tol okudum .

0|0
    0|0
  • Aytunç Altındal - Üç İsa...

Elif Şafak hiç okumadım.

0|0
    0|0
  • Od diye palanın güzel bir kitabı değişik.D

0|1
    0|0
  • Mizah okuyorum.Fakat kitap değil dergi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...