Kızlar en sevdiğiniz müzik, şiirler vs bunlara benzeyen şeyler nedir?

herkesin bayramını kutluyorum.inş dilediğiniz gibi bir bayram olması diliyorum arkadaşlar

evet gelelim asıl nedenimize özellıkle kızların duygularını okşayan içlerinde bişeyler uyandıran rahatlatan aşk adına sevgi adına hoşlarına giden müzik şiir ne varsa herkesten birşeyler paylaşmasını bekıyorum linkli yada linksiz olaral şindiden teşekkür. emehi geçenlere

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Şarkı olarak bu 2 şarkıya takılmış durumdayım :D bu şarkıları sevgilim bana armağan etmişti

Rafet Elroman - Evlenir misin benimle

Kenan Doğulu - Kıskanıyorum

Aynı zamanda şiir olarakta

Yılmaz Erdoğan - Sana bakmak şiirini de okumuştu o yüzden favorilerim bu üçlü :):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Adele, Dido, Bruno Mars (slow parçaları), Cake kızların hoşuna giden yabancı şarkıları rahatlıkla yapan ünlüler bence.

Türkçe ben dinlemiyorum pek. Dinlersem de alaturka ve eski parçalar.

Şiir olarak değil de şair olarak: Atilla İlhan, Necip Fazıl Kısakürek, Cemal Süreyya.

0|0
    0|0
  • aşk şiirlerini sevmem. şarkı olarak linkin park katy perry beyonce avril lavigne çok severim. slipknot metallica filan da severim.

0|0
    0|0
  • link !

0|0
    0|0
  • Adele - Someone Like You. Şiirden anlamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• son zamanlarda şu sanatçıları daha çok seviyorlar

cem adrian

halil sezai paracıkoğlu

murat yılmaz yıldırım

ayna

feridun düzağaç

ferhat göçer

0|0
    0|0
    • adamın adı "murat yılmaz" değil kardeşim. soyadı yılmazyıldırım. son zamanlarda tekrar piyasaya çıksa da kendisi eski kadayıflarımızdan. redyohed gibi insanları üze üze ev yapacaktı ama başarısız endüstrimiz sebebiyle villasında pittbullarla yaşamıyor. son olarak, ferhat göçer'e de buradan selamlarımı iletiyorum.

• Rap seven yok mu ya rap seven :D?

0|0
    0|0
  • Hocam kızlar trance hastası...Kız tavlamak ıstıyorsan trance yi aç derim

0|0
    0|0
    • evet geneli rap tran felan takılıyor ama bunlar pek etkileyıcı olmuyor hele 23 yasıdnakı bırısı için :)

• pekı ne hastaysınsan onları yaz

bazıları sevmez slow takılırlar genelde ama şu ankı nesılın bazıları trans ve rapcı bende tam senın dınledıgın tarzlardan arıyorum :)

• Markus Schulz Presents Dakota - Sinners

Kalwi & Remi - Victory

levels avicii

svenska natisse sadko

never forget-chapter XJ

al youtubede dınle kafayı yersın

Yükleniyor...