Ennio Morricone dinleyen var mı?

Ennio Morricone dinleyen var mı? Çok duygusal müzikleri var. Dinlerken hüzünleniyorum.

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ennio Morricone'yi çok severim. Spagetti Westernler sinema içerisinde benim için özel yer tutar. Ennio Morricone de önemli br parçasıdır.
    İtalyan tarzı filmlerde hep bir karanlık taraf veya acıklı hikaye olduğu için size dokunuyor olmalı. İyi, Kötü, Çirkin filmindeki Çirkin'in hikayesinde hepimiz bir parça kendimizi buluruz. Hepimizin bir yanı çirkindir. Herkes biraz kötüdür. O yüzden paylaştığınız karanlık müzikler için kendimizi görürüz.
    Once Upon A Time In America... yaşanan mücadele. Hayal kırıklıkları, umutlar. Bizleirn birer yansıması değil midir.

En güzeli en sonda olsun. Bir Avuç Dollar İçin (For A Few Dollars More)

https://www.youtube.com/watch?v=PpJ9taKzHoE

Bu sahne sinema tarihinin en güzel sonlarından birisi kesinlikle. Ennio Morricone de muhteşem bir eserle filme inanılmaz bir tat katmıştır. Albay Mortimer ile El Indio arasında yaşananları adeta gözlerimizle değil ruhumuzla seyrediyoruz.
    Bize kattıkların için çok teşekkür ederim Ennio Morricone.

0|0
    0|0
    • Ennio Morricone'nin dünya kadar depresif müziği var. Dinlerken hüzüne boğuluyorum. Sadece 5 tane video paylaşma hakkımız olduğu için sadece 5 tane depresif müziğini koyabildim. Bir sürü depresif müzikleri var ama sadece 5 tane video koyma hakkımız var malesef :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• ben dinlerim...

0|0
    0|0
    • Çok depresif müzikleri var. Ennio Morricone ile depresyonun dibinne giriyorum :D

Erkekler Ne Diyor 4

• çağımızın büyük ustasıdır. sayenizde bir pazar sabahına ennio morricone'yle başlamış oldum. teşekkürler.

0|1
    0|0
  • Efsane müzikleri vardır, en sevdiğimde İyi, Kötü, Çirkin duello müziğidir.
    https://www.youtube.com/watch?v=cWo__6Xn6Qs

0|0
    0|0
    • Ben genelde Ennio Morricone'nin depresif müziklerini seviyorum. Depresyonun dibine girmek güzel oluyor :)

• Yok ama iyi kötü çirkindeki müziği melodi yapmıştım

0|0
    0|0
  • Dinlerim. arada

0|0
    0|0
Yükleniyor...