İbrahim Tatlıses mi, Ahmet Kaya mı?

İkisininde rengi belli olduğu halde neden İbrahim Tatlıses sevilmezken Ahmet Kaya her kesimden hayran kitlesine sahiptir.

Bu durumu nasıl açıklarsınız?

İbrahim Tatlıses "Ben nerde yanlış yaptım" diyor mudur?

• Ahmet Kaya
    90% (47)58% (31)74% (78)Oy Ver
  • İbrahim Tatlıses
    10% (5)42% (22)26% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Ses başarısı olarak İbrahim Tatlıses olabilir belki fakat Ahmet Kaya'nın sesi kadar derin gelmez sesi
    Kişilik tartışılır. Ahmet Kaya'nın samimiyetini görürüm İbonun bir özelliğini göremedim

2|2
    0|1
  • ibrahim tatlısesi sevmiyorum ahmet kaya adamdır

3|3
    0|0
  • Buyuk farkla Ahmet Kaya.

3|2
    1|0
  • Abraam tatlises

0|1
    0|0
  • Ikisinide sevmem. Tanısalardı onlarda beni sevmezdi muhtemelen.

2|4
    2|1
  • İbrahim Tatlıses'in sesi daha güzel

0|1
    1|1
  • ama haksızlılık bu ben secim yapamam ki ikisini de çok seviyorum ki 😪

0|1
    0|0
  • Ahmet Kaya tabiki

3|1
    1|2
  • Ahmet kaya

1|2
    1|2
  • hiçbiri

0|1
    0|0
  • Ahmet Kaya

3|2
    1|2
  • A şıkkı

3|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 20

• Ya şöyle ki karakter olarak ikisi de sevmem yani insani özellikleri siyasi görüşleri falan bunları geçelim arkadaş beni o dinlediğim şarkıya bakarım bazı durumlar olur içeriz falan felekten bir gece misali kanka sen bilirsin bu muhabbetleri o zamanlar dinlenilecek şarkıları var her iki kişinin de şarkılarını severim dinlerim sadece ahmet kaya dinleyip ağladığımda oldu İbrahim tatlıses dinleyip coştuğumda oldu o anki ruh halime göre dinlerim şarkıları ben telefonum ve bilgisayarımda ilaki bir kaç Ahmet kaya şarkısı vardır İbrahim tatlısesin de şarkıları var evet şarkılar o an sana istediğin modu veriyorsa tamam yoksa ben ne Ahmet Kaya'yı severim ne de İbrahim Tatlısesi herkesin sevdiği bir sanatçının şarkısı bırakıyım o halde şu soruya ve sonra görüşü paylaşıyım :)

https://www.youtube.com/watch?v=kpqs6KRqSn8
    Neşet Ertaş Yalan dünya demiş iyi dinlemeler

0|2
    0|0
  • İkisinin de sesleri olsun şarkıları olsun gerçekten çok iyi. Ama "sanatçı" değiller ve hiçbir zaman da olamadılar. Ahmet Kaya ucuz bir kahramandı her zaman, İbrahim Tatlıses de paparazzilerin şişirdiği "imparator" başka da bir şeyi yok. İkisi de fazlaca şişirilmiş ve popülize edilmiş sadece. Başka da bir esprileri yok yani bana kalırsa.

1|2
    0|1
    • sen adamsın abi adam gerçek kral orhan ve ferdi baba ibo sadece şişirme

• Biri k*rt biri arap k*rt kırması

1|2
    3|1
  • İkisini de gram sevmem.
    Bizim millet genelde ölünce değer veriyor, İbrahim ölmüyor...

1|2
    0|2
  • Mukayese kabul etmez... Tatlıses hem karaktersiz, hem kalitesiz hem de AKP lidir.. Ayrıca sanatı da mukayese kabul etmez. Ahmet Kaya efsanedir.

0|2
    1|0
  • Ahmet kaya ses kalitesi ve konu çeşitliliği ve iboya göre insan sevgisi vs on basar. İbo çiğ köfte zinciri oluştururken Ahmet halkı için üzülüyordu (eleştirilebilir elbet halk mevzusu)

2|1
    1|1
  • serdar ortaçı severim ahmet kaya şerefsizini yıllar önce nasılda kapak etmiş toprağı ya ibrahim tatlıses konusunda nötr düşünüyorum

0|3
    0|3
    • Ama haksızlık edildiğini düşünüyorum. O zamanlar bende çok sevinmiştim bu duruma ama şu an bir baksana. Dağdan terörist karşılanıyor bu ülkede. Kürtçe yayın yapan devlet tv si var vs..

• Aslında soruda ikisininde renginin belli olduğunu belirttim. Bende sevmem. Ama ikisi arasında bir tercih yapılacaksa Ahmet Kayayı seçerdim. 😊

• İbo denilen soytari Ahmet Kaya'nin tirnagi dahi olamaz..
    Olaylara göre kendini sekillendiren ekranlara oynayan karaktersiz itin tekidir..

1|1
    1|0
  • Ahmet kaya

1|1
    1|0
  • 0|1
    0|0
  • Teoman.

0|1
    0|0
  • ahmet kaya paraya tapmıyordu ibo gibi

1|1
    0|1
  • bu ney la vatan hainlerini sevecek halimiz yok yani

1|1
    0|0
  • ikisini de severek dinlerim.

1|1
    1|2
  • Hiç biri..

1|1
    0|0
  • Yanlış hatırlamıyorsam Ahmet Kayayı Pkk yandaşıydı

1|1
    0|0
  • İlk önce dalları farklı

0|1
    0|0
  • İkisinide sevmem lakin sanatçı kişilik olarak ıAhmet kaya yı tatlıses le kapıştırman saçma olmuş ahmet kaya çok iyi ve başarı lı bir üstad dı

0|0
    0|0
  • Ikiside terör destekcisi

1|1
    0|0
  • İbo dedim Ahmet te KAYA iticiliği var ısınamadım ben o adama Tatlıses te itici ama en azından onun kadar değil :S

0|1
    1|0
Yükleniyor...