Bir film vardı, Benjamin Button gibi yaşlı bir bedende doğup genç ölmek ister miydiniz?

filmi izleyen varmı bilmiyorum ama izlemeye değer

O filmde olduğu gibi yaşlı bir bedende doğup genç ölmek ister miydiniz?

Nedenleri ile birlikte yazınız

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• bu akşam 2. defa izleyeceğim filmdir :)

yaşlı doğup genç ölmek isterdim çünkü hayatta öğrendiklerimi deneyimlerimi hayatıma yansıtacağım ve daha kaliteli yaşayacağımı düşündüğüm genç bir bedenim olmasını isterdim.güzel olurdu ama tabi sadece benim değil herkesin yaşlı doğup genç öldüğü bir dünyada olmak isterdim.evlilikte de değişik olurdu gittikçe gençleşmek, emekliliğinde gençsin düşünsene :D

0|0
    0|0
    • azgın teke sendromuna da önlem alıyorsun:D birazcık sulandırayım dedim:)

• haha evet bak o açıdan düşünmemiştm ama kesinlikle büyük bir önlem olurdu ama bu seferde gençler yaşlılara mı sarkardı bilemedim şimdi :S

Kızlar Ne Diyor 5

• ömrümde izlediğim en iyi filmlerden biri. öyle mükemmel bir aşk yaşayacaksam yaşlı doğup sevgilimin kollarında bebek olarak ölmeye hayır demem. (:

0|1
    0|0
  • izlemiştim pek bişey anlamasamda konuyu biliyorum en azından ben istemezdim ya böyle gayet güzel nedeni de böyle mutlu olmam

0|0
    0|0
  • istemezdim..tüm sevdiklerim yaslandiginda ben genc olmak istemem..

0|0
    0|0
  • hayir istemezdim...gencken yasli bir bedende olmak istemem:)

0|0
    0|0
    • ama yaşlıykende genç bedenine sahipsin

düşünsene o zamana kadarki biriken yaşamışlıklar ve tecrübelere sahipsin ve genç bir bedene sahipsin

• Sevdiğin kişi büyüyor, sen küçülüyorsun. Herkes gider Mersin'e, biz gideriz tersine hesabı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• istemezdim.Her yönden ters etki yapan birşey olur o zaman

İşe girsen yılla0r sonra 18 den 17lere düşünce hakalrın gidecek.

Sevgilin olsa o yaşlanırken sen gencleşeceksin ve aşkıs evgiyi yaşaman zorlanacak.

Ayrıca Günün sayılı olacak ne zaman göçüp gidecegini de bileceksin...

Kötü bir durum

0|0
    0|0
  • sonunda sperm olarak mı ölüyor:)

0|1
    0|0
  • yok be dostum ,herşeyin orjinali iyidir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...