Ara verelim dedi ne yapmalıyım?

sevgilim dün facede bir şarkı paylaştı herkese açık sen herkeze açma dedim oda şaşah sabah beni sinir etme dedi ondan 5 dakka sonra fotoğraf paylaştı gene herkese açık ben bakk şunu arkadaşlar yap dedim*git mal misin dedi bende daha cevap vermedim gece aradı açmadım bu böyle yürümüyor dedi ara verelim dedi ve şimdide mesajlarıma cevap vermiyor ne yapmalıyımm ?

Güncellemeler:
ona ne yazım uzun si yazı yazmak istiyorummm akıl verinnn
mesaj attım sıkılmakla alakası yok fazla uzamadan bitsin istilorum dedi bende yanlıs hatalar yapıyosun biraz dusun akbam konusuruz dedim tamam dedii napim aksam ne konuşimm ?
?

0|0
22|19

En İyi Erkek Görüşü

• O sana uygun biri degil neyi ve neden zorluyorsun? Bunu hissediyorsun ve farkindasin cunki

Sana saygisi olmayan seni siradan biri kisi gibi goren senin hayatinda olsa ne yazar olmasa ne yazar?

Iliski ciddi bir olaydir ve yapilan hareketlerin ve sozlerin nereye gittigini ne icerdigi senin yorumuna muhtactir.

Bence sen once davran ve gule gule de sana hayatta basarilar kendine uygun mallar bulursun diyebilirsin.

Sadece sunu dusun o bir mesaji bile hak etmiyor ,ve hayatta herkes hak ettigini alir.

O seni kesinlikle hak etmiyor

Hayatin icinde seni hak eden kisiye dogru bir yer degistirme hareketi yapmalisin.

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Konuyu face olarak değerlendirmeyeceğim ama sana değer vermediği ortada. Bir kere ne biçim konuşuyor seninle öyle. Saygısızın teki. Bunun saygılı olanları da var. Hazır ara vermişken onlardan bir tane edin bence. Çünkü onun yapacağı başka birini bulmak olacaktır en kısa zamanda. Hiç minnet etme.

0|0
    0|0
  • ara verelim dediyse verin gitsin.Ne yapicaksin sana mal diyen birisi hakkinda neden bu kadar düsünüyorsun ki :)

0|0
    0|0
    • Ara vermek yetmez Allah bahtini acik etsin bana uzak ol Allaha yakin yaz daha fazla söze gerek yok :)

• aksamda konusma bence buna gerek yok.Konusacak birsey kalmamis bana göre.

• bu ney lan! böyle ottan b*ktan sebeplerden ayrılık mı olurmuş... ara vermek nedir tenis maçımı yapıonuz?

0|0
    0|0
  • ara vermek istiyorsa versin. aslında bazı durumlarda etkili oluyor bu durum. ama o baska biriyle konusursa (ya da sen) bu sürede o zaman ters tepiyor. baskasına baglanma olasılıgı da var. bunu düşünerek evet de. istemeyen biriyle zorla olmaz. aşk iki kişiliktir.

0|0
    0|0
  • İlişkiye ara vermek demek;Senden daha iyisini bulamazsan sana geri dönecem demektir...

1|1
    0|0
  • Benim nacizade düşüncem şudur ki;sen bir bak eğer gerçekden de kafasında bitirmişse bitmiştir.Tamam der devam eder ama sana ilgi göstermez,aramaz,sormaz eğer sen tamam ayrılalım dersen o hata yaptıgına ınanırsa sana zaten geri dönecektir

0|0
    0|0
  • Önce ara demiş :((

0|0
    0|0
  • Afferdersin arkadaşım da sen napmaya çalışıyorsun? Adamı bırakta biraz kafasına göre takılsın. Acayip baymışsın çocuğu tahminimce .

1|0
    0|0
  • zamana bırak seni özlemesine izin ver yazma ona durum felan paylaşma sessiz kal.

0|0
    0|0
  • zorlamaktaki amacın ne?

ayrılmak istiyorsa yolver gitsin

en fazla ilişkin 2 ay daha sürer boşa zaman kaybı

0|0
    0|0
  • Dediğini yapsa ne olurduki , insan savdiginin bukadar küçük bir istedigini neden kabaca reddeder

not: onu bırak , daha alcak gönüllü birini bul cirkin olsada rahat edersin.

0|0
    0|0
  • unut..bitmiştir o olay :(

1|0
    0|0
  • Ayrıl unut çocuğu. ikiniz ben bilmem eşim bilire çıksanız 0 puan alırsınız.

0|0
    0|0
  • Unut o öyle yapacak

0|0
    0|0
  • şeffaf bir sevgilin varmış herkese açık. ne güzel

0|0
    0|0
  • bişey yazma olan sana olucak

0|0
    0|0
  • Ara ver çok sıkmışsın çocuğu demekki

0|0
    0|0
  • otobanda koştur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• ara vermek ne yaa futbol maçımı oynuyorsunuz yaaa saçmlaık ya adam gibi sever adam gibi daranır yada defolup gider

0|0
    0|0
  • ara verirseniz bu iş biter. sakın ara vermeyın. yada ona de ki; ara vermek gibi bi sacmalık yapmayacağım. ya ayrılırsın adam gibi yada kendıne cekı duzen verır yıne herseye eskısı gibi devam ederiz diye söyle ona. cünkü bi ilişkide ara vermek gibi bişe olmaz. bi sorun varsa adam gibi otur konus gerekırse bagırın cagırın birbirinize baktınız olmuyo aynı dılden konusmuyosunuz hala ayrılın derım arkadasım. zor ve acı verıcı bi durum ama olması gereken ve en sağlıklı karar da budur.

0|0
    0|0
  • çok küçük bi konuyu sorun etmişin bence sıkılmıştır senin hep böyle olacağını düşünmüş ara vermek istemiştir rahat bırak bence

1|0
    0|0
  • ara onu versin o zaman

0|0
    0|0
  • ara ver sende kız açık açık belirtmiş söz dinle azıcık

0|0
    0|0
  • Bunlar kendi istediklerini kabullandirme,yıldırma teknikleri güzelim.

Şimdi facebookla baslar ,yarın reele iner bu olay.Ayrılın siz.

1|0
    0|0
  • herkese açık olsa nolur olmasa nolur ? yaşın kaç merak etttim. yaptığın çok çocukca. belliki cocukta sıkılmıs bundan.

0|0
    0|0
  • ilişkiye öyle bir ara ver ki mesafelerden seni göremesin ! ara vermek nedir ya ,sinemada mıyız arkadaşım?

0|0
    0|0
  • ara vermek; karşı tarafı ayrılığa hazırlama evresidir. sonra pişman olur ya da olmaz orası vicdanına bağlı ama kaybetmeyim derken gurursuzluk yapma derim kafasında bitirdigi aşikar ..

0|0
    0|0
  • herkese açık şarkı hangi şarkı ? birisine gönderme yapıyor olabilir mi ?

hiç üstüne gitme.

0|0
    0|0
  • aynen aksam konusun. ama telde olmaz bu konusma yuzyuze olmalı.

0|0
    0|0
    • aramızde mesafe var 12 saat

• hmm. bence yüzyüze konusup bişilere karar vermek daha iyi olurdu. bence o cocuk btırıcek bı kere solemıs sana ara verelım dıye.. bu kafa dınlemek ıstıyorum eskısı gıbı bısıe hıssetmıyorum sana karsı demekdtır canım :( düşünsene bi seven ınsan asık olan ınsan sevdıgıne hıc der mı bole bıse.? ayrılgın a'sından bahsetmez. o kalkmıs araverelım do bıtırmek ıstıyor kısaca.. bide aranzda mesafe var 12 saat buda ona sıkıcı ve yorucu gelmsı olbr.

• allahım ya kıızm hala neyin derdindesin sen ya. düşün falan diyosun yol gösteriyorsun. değişmiycek fikri bak gör. düşürme kendini düşürme ya

0|0
    0|0
  • *gt mal mısın ? mı dedi. :/ allahım bildiğin takoz. diceğin laf belliydi ahhh be ahhh . o sana ara verelim dediyse sende tamamen bitsin ara vermek olmaz ya kal ya git dicektin . sen bitirecektin. çnkü olay bitmiş.

0|0
    0|0
  • Ara verme son ver!

0|0
    0|0
  • canım eger gzlsen tam de değilsen yalwar çünküü sonra seni kimse istemez ha aman dikkat et

0|0
    0|0
  • bitmiş işte .en azından onun hisleri

0|0
    0|0
  • Ara vermek=ilişkiyi bitirmek.

0|0
    0|0
  • sen bitir

0|0
    0|0
  • Bitti. Bu kadar uzun yazı yazınca eline ne geçecek ? Uğraşma bu kadar yaa.

0|0
    0|0
  • reklam arasına bağlan bir süre :))

0|0
    0|0
  • zamana bırak

0|0
    0|0
  • ara vermek ayrılmaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...