Hangi kişisel gelişim yazarlarını okudunuz , tavsiye edersiniz? Ve Niçin?

Arkadaslar şimdi sizden yorumlarınızda kişisel gelişim kitap tavsiyesi istiyorum. Hayatınızı değiştiren , size gelişiminizde katkıda bulunan kitapların isimlerini - nedenleriyle beraber - yazarsaniz sevinirim...

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kişisel gelişim kitaplarının, bireyin sosyal ve psikolojik gelişimine katkısı olduğu doğru fakat tek başına mucize yaratmaz. Bu bilnçle hareket edersen okuduğun kitaplardan daha fazla verim alırsın. Hayatını değiştirme yolunda yardımcı etmenlerden biri olabilir bu kitaplar ama tamamıyla veya büyük oranda bir etki beklemek doğru olmaz. Kendi okduğum ve tavsiye edebileceğim kitaplar şunlar:

Evrenden Torpilim Var - Aykut Oğut
    Her şey Seninle Başlar - Mümin Sekman
    Duygusal Zeka- Daniel Goleman

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herşey seninle başlar. Arkadaşta görmüş birkaç sayfasını kurcalamıştım güzeldi. Birkaç kişinin tavsiyesi üzerine sipariş ettim umarım değer..

1|0
    0|0
    • Evet onu ben de okumuştum ama tamamen bitirememistim. Ona rağmen çok güzel bir kitapti.
      Mümin Sekman in neredeyse tüm kitapları müthiştir. Hele hele Azmin Zaferİ Öyküleri serisi...

• Rica ederim - Azmin Zaferi öyküleri çeşitli ünlülerin başarı hikayelerini anlatan bir kitap. Mümin Sekman in yaklaşık 10 - 11 tane kitabı var diye hatırlıyorum. 😉😉😉

• Ben baya geride kalmışım öyleyse :D Utanıp geliyorum 😶

Erkekler Ne Diyor 8

• kişisel gelişim okuyacağına ayrıntı yayınlarının çok güzel ağır kitaplar serisi var onları okumanı önerrim

1|0
    0|0
  • Kendimi okudum hep şimdi olduğu gibi

1|0
    0|0
  • Pepe kurban kesiyor ve pepe bayram ziyaretinde favori kitaplarımdır

1|0
    2|0
  • Okumakla kişilik gelişseydi
    Her kitap okuyan mükemmel insan olurdu
    İnsanlarla iletişim deneyimlerle olur okuyarak değil
    Bu yüzden kişisel gelişim kitapları bana sadece "Ticari" geliyor.

0|0
    0|0
    • Peki insan kişiliğine faydasi bulunan kitap önerin var mı? Hani insanın ufkunu genişleten, hayata bakış acısını değiştirecek tarzda.

• Ufkunu genişletecek kitap bilemiyorum , ama ufkunu genişletecek insanlara ihtiyacın var.
      Çünkü aklındaki her soruya orada cevap bulamazsın

• Adolf hitler - kavgam :D

1|0
    0|0
  • bu yaşlarda okumak istiyorsan tavsiyem John Greyin kitaplarını oku.

1|0
    0|0
    • Mesela hangileri? Ve konusu?

• Kadınlar venüsten erkekler marstan
      kadın erkek ilişkilerini anlatan psikologların tavsiye ettiği ve terapilerinde kullandığı bir kitap.
      bir ekerğin ve kadının psikolojilerinin ne olduğunu anlatan mükemmel bir kitaptır.

• İnsan psikolojisi kuantumculara, "siz de başarabilirsiniz"cilere, gaz verenelere kalmayacak kadar önemlidir.

0|0
    0|0
    • Doğru diyorsun ama bazen faydası da olmuyor değil. Mesela beden dili iletişim vs konularda.
      Genelde kişisel gelişim kitaplarından hazetmeyenler psikoloji kitaplarını tavsiye ederler. Sen bu konuda ne düşünüyorsun?

• Anladım. Yorum icin sağol.

• Rica ederim efendim...

• Cübbeli ahmet hoca abdestin sevapları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aykut Ogut. Nedense cok beğenmiştim kitabini.

1|0
    0|0
    • İlginçmiş 😊😊😊

• Kişisel gelişim kitaplarının çoğu ekonomik kaygılarla yazıldığı için fazla 'fake' kaçıyor hikayeler, ama Aykut Ogut'un kendi hikayesi bile insana değişme için motivasyon sağlıyor bence. Yok özgüvenli olun yok sosyal olun gibi şeyleri öğütleyen kitaplar yerine bu tarz kitaplar daha iyi bence :)

• Üstün Dökmen kitaplarini okumalisin.. emin ol cok keyif alacaksin

1|1
    0|0
  • dr. muhammet bozdag coook iyi bir yazardır dusun ve basar kitabını okudum resmen kendime geldim hayat felsefem degişti cok kitabı var ama. faceden bakabilirsin bide kose yazızıda var

1|0
    0|0
  • Kimse senden daha mükemmel değil. Bu kitap baştan sona iddalı olmayı anlatıyor. güzel di

1|0
    0|0
Yükleniyor...