Sevdiğiniz Ermeni şarkıları neler?

Bi ermeni şarkısı dinlemiştim harika bir şeydi ama hatırlamıyorum. Baya da tanınmış bi sanatçıydı ama o dinlediğimi bulamıyorum. Size tarif edemediğim için sizden sevdiğiniz ermeni şarkılarını yazmanızı isteyeceğim. Belki şanslı günümdür denk gelir.:) (Link verseniz bile ismini yazın)

Güncellemeler:
Ermeni müziklerini dinleyenlere yöneliktir. Soruyu başka tarafa çekmeyin. Dinlemem yazmanız için yazmadım soruyu.

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• bakıyorumda yorumlarda herkes kin kusmuş ermeniler katliam yaptı eziyet etti neden dinleyım nefret ettiğim topmulun müziğini dıyorlar

adama sormazlar mı çanakkalede yüz binlerce türkü katleden ingilizlerin müziğini neden dinliyor dilini neden kullanıyorsun diye ingilizce dinleyipte bu tepkiyi gösterenler önce kişiliğinizi gözden geçirin

6|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• link

link

al sana miss gibi ermeni iki yöresel türkü :)

sen de link paylaş :) biz de faydalanılm

ha bu arada

barev :)

1|0
    0|0
    • ben de bulamıyorum dediğimi yazayım o halde. bilgisayarımdan uzaktım bayadır ondan. şimdi buldum. :)

Djivan Gasparyan - salute albümünden garod akh garod. link

• teşekkürler :)

• 3|0
    0|2
  • Alakasız ve kaba yorumların çoğunu ben kaldırdım. Bilginiz olsun. Her yerden fırlamayın.

1|1
    0|0
    • Tesekkürler. Tüm keyfim kaçırttı site 2 dakikada.

• Çifte standartçılar işte. ÖzgürTutsak iyi yazmış. Sanatla ırkı bir tutarlar düşüncesizler.

• www.youtube.com/watch?v=O8FO301GUYY

1|0
    0|0
  • Seden Gürel - Sebebim Aşk.

System of a Down'un bütün şarkıları.

1|0
    0|1
  • yıkın artık bu yargıları!okuyun!öğrenin!dinleyin!

0|0
    0|0
  • Yine mi Cicek - Serjiani ( müzik Ara Dinkyan)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ermeni müziği deyince benim aklıma Gomidas gelir, bir de onun şarkılarını şahane yorumlayan Isabel Bayrakdarian...

Bunun yanında, Arax grubunu da severek dinlerim.

Şarkı isimlerini teker teker yazamayacağım ama Gomidas'a ait olanların hepsi diyebilirim sanırım, özetle.

1|0
    0|0
  • Sarı Gelin çok severim..

Ve bu kadından link

3|2
    2|2
  • Şimdi buraya bir sürü kahraman akın eder:)

2|2
    6|3
  • ermeni kökenli şarkıcılardan sadece hayko cepkin takipçisi olmamdan üzüntü duydum şu an keşke bu kadar at kafasıyla aynı evrende yaşamasaydım

0|0
    0|0
  • Aşağıda yazılmış Sari Gyalin diye. Kardeş Türküler'den dinlemenizi tavsiye ederim.

Ne güzel bir türküdür ki Ermeniler de Türkler de Kürtler de sahip çıkar. Üç halkın, Anadolu'nun türküsü..

0|0
    0|0
  • sarı gelin tabiki çoğu ermeni türküsü olduüğunu bile bilmez

0|0
    0|0
  • lilit hovhannisyan- te axjik lineir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...