Cahit Zarifoğlu'nu anlayabilen var mı aranızda KS halkı?

Evet, bilindiği gibi; anlaşılması zor şiirler yazan, kendiside bir o kadar anlaşılmaz ve sır dolu zarif adam.
@mihaylovna @Faithpower @sookie_stackhouse @ask1md3sin @bulems @SorSoruSor

Güncellemeler:
Şiirlerinden anlayabildiğiniz kadarıyla onu anlatabilir misiniz?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevdiğim ve hayranı olduğum bir şair. Tam manası ile anlıyorum diyemem ama hissettiğimi söyleyebilirim. Örnek aldığım şairlerden biri.

0|1
    0|0
    • Anladım, teşekkür ederim. Güncellemeye bakar mısınız? Esas olarak sormak istediğim oydu.

• Bu denli güzel bir şairi sorunuza kattığınız için ben teşekkür ederim. İsmini görür görmez tebessüm ettim.

• Onu bilen, az da olsa anlayabilen hangimiz tebessüm etmez ki. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Zarif adam :) Zarifoğlu.
    Ruh hali hep bulanık.

0|1
    0|0
    • anlamadim? :D

• aa ben niye buraya yazmisim anlamadim galiba karisti kusura bakma Musti :D kendini kotu hissedecek bisey yok ki relax :D

• Severim anlaşılması zor şeyleri :) sayende birkaç şiirine göz gezdirdim

0|1
    0|0
  • Ruh hali hep bulanik tanidigim kadariyla ve Yedi güzel adam dizisindeki bir kiz vardi seviyolardi birbirlerini ama hic caba sarf etmedi ve sinir etmisti beni orda ;D

0|0
    0|0
    • :D :D Sinir mi oldun? Daha önce şiirlerini okudun mu Firdevs?

• Neyse, bu konu hakkında yarınki yazacağım Bence de detaya ineceğim. Şimdilik iyi geceler. ☺ İşviçre de gece mi gündüz mü onu da bilmiyorum ama burada gece. :D :D Sahi, burayla ora arasında kaç saat fark var?

• sagolasiiin sanada iyi geceler k. bakma yeni gördüm :)) burada saat 1:34 yani sadece bir saat geride :))(

• Evet marasli sairimiz

0|1
    0|0
    • 7 güzel adam'ın neresinde rol alıyordu peki bu şairimiz? ☺

• hea, Allah kabul etsin.

• Amin yuru mesaj attim cevap ver ypksada yatixam

Erkekler Ne Diyor 1

• Ruh haline göre değişir

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Öncelikle Hakan 😊 ve şiirlerini okuduğum bir şair değil kendisi o yüzden bilmiyorum ama genel olarak her şiir ruh haline göre yansır insana

• Çok pardon hakan. ☺ "Hakkı" diye hatırladım birden. Öncelikle Zarif adam her şair gibi değil, baya farklı. Eserlerini okursan bunu daha iyi anlarsın. Okumanı çok isterim, fakat şunu da belirteyim; Çok fazla şiir okumamışsan, direk Zarif adamı okuma. Şiirlere küsebilirsin, diğer şiirler biraz daha basit kalabilir. Bu yüzden, diğer şiirleri okuma hevesin kalmayabilir. ☺

Yükleniyor...