Arkadaşlar corumlular nasıl insanlar sizce? Tanıdığınız Corumlulardan yola çıkarak cevaplar misiniz?

Nasıl olur Çorum insanı. Neden Çorum dan adam çıkmaz derler. bir nedeni var mi? Birisinden hoşlanıyorum ve Çorumlu? Efendi birisine benziyor. Yardim lütfen.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• ya valla ben bir tane tanıdım burnu havada iğrenç biriydi ama hepsi aynı olcak diye bişey yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tek bir tane çorumlu tanıdım oda kaba birisiydi.

1|0
    0|0
  • Corumlular efendi sakim diye biliyorum

1|0
    0|0
    • görünüş öyle ama bilemedim ki :)

• seninle laf dalaşına girmeyeceğim. Akıllıyım diye geçin.

• Aferin. Simdi gidip bugün ergen fikirlerini kime satabilirsin onu düsün...

• ya sen bakma kimseye bende çorumluyum o değişir adamına göre sen tanımaya bak çorumlular iyidir

1|0
    0|0
  • Leb demeden leblebiyi anlayan insnlar:)

1|0
    0|0
  • şu sorduğun soruyu çorumlu bile sormaz yanlız!

0|0
    0|0
    • ha bir de o var yalnız!

• önce "YALNIZ" diye yazıp sonra "YALNIZ" a gıcık olduğum için bilerek "YANLIZ" yazdım. kayıtlara geçsin lütfen.

• Çorumdan adam çıkmaz cok cahil görgüsüz anlayışsız kendini geliştirememiş aç gözlü çıkarcı insanlar. Ne kadar tanıdığım varsa hepsi öyleydi. Hele o İskilip bayat ın insanları. İşlerine gelmeyince seni yarı yolda bırakıp gidecek kadar karaktersizler.

1|0
    0|0
    • Geç gelen bir yorum :( haklısınız

• Dedim sana görgüsüzler çağ dışı kalmış kendilerini geliştirememiş ve herseyi karşı taraftan bekleyecek elini cebine gitmemesi için her türlü numara yalan safa yatacak kadar uyanık davranan karakter yoksunu insanlar. Kızlarıda erkekleride aynıdır. ne kız alınır onlardan ne kız verilir. Kız alsan evinden çıkmazlar sömürmeye dolanırlar onlar insanı ;) ve pisler pis bir acayip kokular malların. bu dediğim İskilip bayat sungurlu osmancık uğurludağ aman uzak ol.

• Kurtulduğuna şükür et ;) Git bir yere hayır ver ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Pek iyi olmaz çorumlular ya. Boşuna gelmemiş çorumdan adam çıkmaz sözü

1|0
    0|0
  • Çorumlu iyidir ya severim benn atta bir arkadaşım çok efendiydii

1|0
    0|0
  • Benim tecrübelerime göre çok fırıldak olurlar. Yani gözleri hep dışarıda gibi..
    En azından hayatıma giren çorumlular için bu yorumu yapa bilirim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...