Kapat

Milli piyango sorusu

bi hesap yaptım seri bilet (00-99 arası) 100 bilet alındığı zaman yarısı son iki rakam ya da amorti olarak geri geliyor. Ama diğer yarısı meçhul siz böyle bir işe girer misiniz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir hesap yaptın sen?

Olasılık hesabıdır umarım, çünkü aynı bilete son iki rakam ve amorti aynı anda isabet edebilir. Dikkatli hesap yap bir daha.

0|0
    0|0
    • genel matematik hesabı yaptım o dediğim ihtimal mevcut tabiki

• Hahahahaha :)))) kız var ya evli ve mutlu olmasam kesin ne yapar eder seni alırdım :))))) tam bana göresin :)))

Yani yanlış anlaşılmasın canım, hoşuma giden tarafın dürüst ve açık sözlü olman ;) aynı ben :)))

• üstüne yorum yapıp konuyu uzatmıyorum saygılar mutluluklar :P

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu işler zor işler ŞANS olursa tek bilete de çıkar olmazsa 1000 bilet alsan yine çıkmaz yılbasından yılbasına 1 bilet alıyorum malum amorti bile tutmuyo :( :))

0|0
    0|0
  • verdiğin parayı geri alırsın gibime geliyor o kadar biletle

0|0
    0|0
  • yanlış hesap. 5 tane son 2 rakamı tutar 2 tanede amorti. yani 100 bilet = 400 tl 5 tane son 2 rakam = 80 tl, 2 tane amorti = 8 tl. sonuç olarak son 3, son 4 tutturamazsan zarar edersin. son 3 rakama 12,5 tl alırsın, son 4 rakama = 20 tl. öyle senin dediğin gibi değil yani bu durum. son 5 rakama bile 25 tl ödüyor. ( bu verilen paralar çeyrek bilet için hesaplanmıştır)

0|0
    0|0
    • şimdi şöyle oluyor amorti nin 1 ve 7 olduğunu düşün ( ne olduğu önemsiz anlatmak için rastgele seçtim) 01den 91 kadar 10 adet ve 07den 97 ye kadar 10 adet amorti 20x4= 80 tl oradan

son 2 rakam 10 tane ( niyeyse bu hafta 5 taneymiş önceki haftalar 10 tane oluyordu) 10x8= 80

160 lira tam yarısı değil ama %40 garanti dönüşü var en az 1 tane son 3 rakam çıkarsa yarıyı geçer

• amortiyi yanlış düşünmüşüm ama bu işten para kazanamazsın. çıkacaksa 1 biletede çıkar.

• 600.000 de 1 olan ihtimali mi 60.000 da 1 indiriyorum o şekilde :D azımsancak bi oran değil :D

• Buna mı kafa yordun :) Büyük ikramiyeyi bulma oranın normal çekilişlerde 600.000'de 1..Bu oran sayısalda 25 Milyonda 1'e kadar çıkıyor..Milli piyangoya diğer oyunlara göre daha az rağbet olmasının mantığını zaten hiç anlamadım..Kazanma oranı çok olan bir oyunu bırakıp diğerlerine yüklenmek..Para peşindeysen İddaa oyna derim :)

0|0
    0|0
  • yok girmem girene de mani olman masrafını çıkarmaz çünkü :)

0|0
    0|0
  • Yapan çok kişi var ki bu hesap yeni değil çok eskiden beri bilinir.

0|0
    0|0
    • biliyorum her zaman olduğunu ama o risk alınmaya değer mi diye sordum

• herşeyin üç kağıt olduğu bir memlekette delimisin ya bu riske gireceksin?

0|0
    0|0
  • hayırr giirmem

0|0
    0|0
  • ona o kadar para vereceğine her hafta iddiaya yatır o parayı daha garanti

0|0
    0|0
    • iddaa içinde hesap yapmıştım tek maç seçip her skoruna 10ar lira yatırırsak 36 ihtimalden 360 lira yapar maç skor sonuçları için en düşük 1e5 veriyo 50 lira garantisi var ama yüksek gollü ihtimaller en az 1e 15 ile 150 lira çıkartıyo ancak kar etmek için 3-3 veya 4-2 gibi çok ihtimali düşük bi sonuç çıkması lazım ki para kazanalım

• sabır değil para lazım :D risk almaktan kaçmıyorum ama beklemek yersiz geliyo :D

• ne kadar çok beklersen o kadar çok kazanacağını düşün :)

• hiç riske gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hç denemedm

0|0
    0|0
  • Yapma etme, garibanın ekmeğiynen oynama anasını satım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...