Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları Kitabını okuyan arkadaşlar var mı?

Çok güzel bir kitap, kitabın konusu harika, sizi fantastik bir dünyaya sürüklüyor ve zaman zaman da ürpertiyor, ayrıca 2017 yılında TimBurton bu kitabın filmini yapacakmış.. Ayrıca kitabın içinde konusuyla ilgili çok tuhaf insan resimleri göreceksiniz ve kitabın sonunda bu resimlerin gerçek olduğunu ve yazarımız hepsinin farklı kütüphanelerden koleksiyoncuların kitapların arasından topladığı fotoğraflar olduğunu belirtmiş.. yazarın ellerine sağlık, fakat araştırdım kitabın seri olduğunu duydum, amerikada diğer iki serisi bazılmış ne kadar zaman oldu bilmiyorum yanlız neden türkçeye çevrilmemiş, kitabı okuyan ve bileniniz var mı? :))
Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları Kitabını okuyan arkadaşlar var mı?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben✋

0|1
    0|0
    • Fantastik bir dünyaya yolculuk yaptım ayrıca en beğendiğim kısım farklı zaman boyutlarında bulunmak oldu.. :D Seri değil mi bu kitap ve neden devamı yok.

• Bu konu Kızlar Soruyor da ilk paylaşımım :D ve ilk cevaplayan olduğun için bizden Mutfak Robotu kazandın.. :D

• Ah çok sevindim 😱😁

En İyi Erkek Görüşü

• Henüz okumadim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu ne yavv 😱😱

0|0
    0|0
    • Güzel fantastik bir kitap okumanı tavsiye ederim çok eğlenceli.. :D Yarın hemen bir kitapçıya gidip 25₺ verip alıyorsun. :D

• Napıym 5₺ de korsan alıyosun arasından eksik sayfa çıkıyo, ortasına kadar okuyosun çöpe atıyosun. :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...