Benim gibi dizileri hic sevmeyen var mi bana cok sacma geliyor simdiki diziler size de oyle geliyor mu?

benim gibi dizileri hiç sevmeyen var mı bana çok saçma geliyo simdiki diziler sizede öyle geliyo mu ?

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 11

• yabancı diziler güzel ama hiç bir türk dizisi izlemiyorum,zamAMINDA pUSAT vardı bak o iyidi..

1|1
    0|0
  • 80leri sonu ve 90lı yıllardaki diziler şimdiki dizilere fark atar. Hatta onlarla kıyaslarsak şimdikilere dizi bile demeyebiliriz. Sadece trt'deki 6 Mantı yı izliyorum.

0|0
    0|0
  • Çakır ölene kadar kurtlar vadisini izledim başkada dizi takip etmedim.

0|2
    0|0
  • Behzat Ç izleniyor ya filmin gideri var . Ama genelde yabancı dizi izliyorum Spartacus War of The Damned , Game of Thrones ve Sons of Anarchy düzenli takip ettiklerim .

0|0
    0|0
  • Akasya Duragi izleyen insanlardan haber alinamiyor

0|1
    0|0
  • ya paso saçmalık ya birde samanyolu var gelen giden cennete cehenneme gidiyor ak. paso saçmalık .

2|1
    0|0
  • İzlediğim en iyi ve en son dizi EZEL ..

0|0
    0|0
  • Zaten dizi izliyoz başka ne yapabiliyoruz ki ya dizi izleriz ya bal reklamı izleriz bitiremedik şunları

0|0
    0|0
  • Bence şu anda gündemde olan dizilerin hiç biri güzel değil. bence şu son 10 seneye baktığımda Hayat Bilgisi - Beyaz Gelincik - Bir İstanbul Masalı - Baba Ocağı - Gönülçelen Gibi Diziler daha güzeldi şu anki diziler cok saçma geliyor.

0|0
    0|0
  • 20 dakikayı izlemeden böyle konuşma.. çok ön yargılısın :)

0|0
    0|0
  • Maçlara gitmek de çok saçma bana göre.

0|0
    0|0
Yükleniyor...