Anne ile Babanızın evliliğini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Anne ile Babanızın evliliğini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Onları görüpte doğru/yanlış diye nitelendirdiğiniz, evlilik fikrine özendiğiniz ya da uzaklaştığınız durumlar nelerdir.

Not:Gizli kullanıcı elektirink alamadık.

0|0
23|11

En İyi Kız Görüşü

• en çok sevdiğim yönleri:

1- birbirlerinin en yakın arkadaşı sırdaşı olmaları. her şeyi anlatıp fikir almazlarsa yapamazlar

2- çocuklara karşı hep ortak hareket ederler. birinin dediği diğerini tutar

3- babamın annemden sonra ölmek istememesi ve bir daha dünyaya gelse yine annemle evlenmek istemesi

not: evlenirsem mutlaka yukarıdaki maddeleri sağlayabilmek isterim.

sevmediklerim:

1- annemin şikayetleri (hiç bir şeyden memnun olmuyor kadın)

2- babamın fevriliği

3- şimdi için değil de geçmişi hayal meyal hatırladığımda annemin gösterdiği sabrın sinir bozucu olduğunu düşünüyorum.

genel olarak ben annem gibi asla olamam. (şimdi asla dedim ya kesin olurum asdfghjk). sonuç olarak aile olmaya özendiriyorlar diyebilirim.

gece gece yine uzun yazdım ben yeaa :((

3|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Güzel ve başarılı bir evlilik, annem babamın peşinden koşmuş :) annemin bu huyunu takdir ederim demekki sevmiş ve başarmış, ve babamın ailesine karşı direnmiş, ki eskileri bilirsiniz daha acımasızlar, sonuç olarak 42 yıllık evlilik büyük başarı, ben onları tebrik ediyorum, inşallah bizlerinde sağlam sonuna kadar giden evliliği olur :)

1|1
    0|0
  • onların evliliklerinin çeyreğini yaşasam yeter bana o derece muhteşemlerdir ya hatt ufak bir örnek vereyim

Annem: uff şu göbeğe bak yok kaldı bu bende

Babam:ne göbeği hayatım böyle nekadar güzelsin sen hem orda 3 tane aslan yattı kolay mı

finalde sıkı sıkı sarılmış sevimli bir çift :) anamm bide özledim kii :))

1|1
    0|0
  • 5 kız 1 erkek çocuğunu bir arada tutup, çalışmış, ve emekli olmuş, ve her koşulda-şartta daima, omuzları dimdik, güçlü bir kadın profili olmuştur annem. örnek model.. babama gelince, henüz 9 yıldır türkiyede ve taşlar yerine oturunca, annem, 'heh,işte babanız' dedi, ve babamı tanımış oldum. örnek çiftler. (geneli özel ve özet) anlaşılmaz ve ilginç, yer yer uyumlu, çoğu zaman uyumsuz olan karakterimi, kendi ekseni etrafında, güneş sistemindeki diğer tüm gezegenlerin aksi istikamette dönen gezegenime bağlarım.

2|1
    0|0
    • şimdi buda anlaşılmaz falan..

birilerinden feyz alarak haraket etmem. ailem bile olsa..

• Bizimkiler çocuk gibiler .Ama güzel bir evlilikleri var.

0|1
    0|0
  • anne baba cok farklı tipler , asla anlasamıyolardı , huyları zıt tamamen..zamanla birbrlerine benzediler ama şu an cok iiler.. şu an hayatı beraber gögüslemnin keyfni yasıolar.. Allah bozmasın .. evlilik güzel bişey , anne babamın birbirlerine destek olmaları ban güç veriyor.. ama huylarının zıt olması beni düşündürmüyor diil. evlilik sorumluluk zor ama tatlı

1|3
    3|1
  • Valla sadece kendi ailem acisindan degil, cevrem de mutlu cift cok fazla goremiyorum. Bunlari gordukce de hicbir sekil de evlenmek istemiyorum..

0|1
    0|0
  • Annem gibi olmayacağım; babam gibi birini istemiyorum.

2|0
    2|0
  • birbirlerini çok seviyorlar. gerisi önemsiz.

0|1
    0|0
  • Keşke evlenmeselermiş.

0|1
    1|0
  • Evlilikleri guzeldi.Son zamanlari yapilan haksizliklari saymazsak.

Ozenmistim, sogudum.

2|1
    0|0
  • Birbirlerine sayarlar söverler ama birbirlerini hiç bırakmazlar

1|1
    0|0
  • Aile içinde hem yakın hemde uzak olunabiliniyormuş.. Bu yüzden evlilik yalan

1|1
    0|0
  • Kritik durumdalar. Evlilikten soğuttular resmen. Aile seçme şansım olsaydı kesinlikle şuanki ailemi seçmezdim.

0|1
    0|0
  • hersey yolunda. hahshhahs ama onlar iyi diye neden evlilige ozeneyimki? 40 yasimdan once evlilik dusunmuyorum :///77

0|1
    0|0
  • evli değiller

0|1
    1|1
  • Çocuklar gibiler öyle diyeyim. :)) Benim evlilikte öyle olur herhalde bende çocuk ruhluyum.

0|1
    0|0
  • berbat nitekimde ayrildilar

1|1
    0|0
  • Annem odunla vuruyor babam kaşıkla.Öylee bişi

1|1
    1|0
  • Dogdum dogali beraberler cokta mutlular Allah daim etsin

0|1
    0|0
  • çok şapşallar vıccık vıccık liseli aşık gibiler her an ulan hiç mi kavga etmezsiniz allam yareppim

0|1
    0|0
  • Bırı olmadan dıgerı ne yapar hıc bılmıyorum.

0|1
    0|0
  • Doğru dürüst konusamiyorlar bile ama birlikteler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Boşandılar yıllar önce ama evli olduğu zamanları değerlendirirsek sürekli kavga babamın hovardalığı falan yanlış bir evlilikti .

0|1
    0|0
  • Onlarin iliskisine bana odakli iliski illa benle gidiyorlar biryere ters insanlar birbirlerine pek uyumlu degil ben ugrasmaktan sıkıldim onlar sikilmadi okul bitsinde biraz mesafe koyicam isyamn:-)

0|1
    0|0
  • Allah başımızdan eksik etmesin . İkiside birbirini bulmuş . Biri diyor ki ona birşey olsa çok yaşamam Dİğeri diyor ki Sana birşey olsa ben yaşamam . Aşk evliliği yaşları Valide 58 baba 59 :) . İyi bir çift .

0|2
    0|0
  • Küçükken annemlerin nişan fotolarına bakıp beni neden çağırmadınız demişim :D O günden beri kızgınım onlara :D

0|1
    0|0
  • Birbirlerini sevdiklerini pey söyleyemem..

0|1
    0|0
  • Boşanmış olduklarından pek iyi değerlendiremedim şimdi.

0|1
    0|0
  • 15 sene önce ayrıldılar .

0|1
    0|0
  • babam rahmetli oldu. ama keşke ben küçükken boşansalardı. hee çok kavga gürültü olduğundan vb değil başka nedenlerle

4|0
    0|0
  • Bizimkiler eski filmlerden çıkmış kişiler gibi belgin doruk ayhan ışık çifti gibi

0|1
    0|0
  • mükemmellllllll

0|1
    0|0
  • tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

0|1
    0|0
Yükleniyor...