Kitap okurken neden uykumuz gelir?

Bir çoğunuz benim yaşadığımı yaşıyordur kitap okumaya başladığımız da birden uyku ağırlık çöker kahvede içseniz çayda içseniz kafanızı bir kova dolusu suyada soksanız :) yinede geçiremezsiniz. Sizce bunun nedeni nedir. Ve bir çaresi varmıdır?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• küçükken kitabını oku da yat algısından kaynaklandığını düşünüyorum aile tarafından kitap uyutmak için kullanıldığından büyüdüğünde de aynı algıyı oluşturur. bide eğer yatarak okuyorsan bu da bebekken yatay pozisyona her geldiğinde uyutulmaya zorlanıldığından bilinçaltına kazınmıştır. kitap okurken dert sıkıntı günlük yaşadığın olaylardan uzaklaşıp odaklanıyosan rahatlamadan dolayı da uykun gelebilir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• kitabı isteksiz okuduğumda olur o. bazı kitaplarda da bitirmeden gözüme uyku girmez

0|1
    0|0
  • Benim uykum açılıyor daha çok.

0|1
    0|0
  • Kafa yorgunlugu biraz daha finlendikten sonra okusan ve dinlendirici gözluk kullansan o sorun olmaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Işıktan dolayı. Ve bir de okuduğunuz saat önemli. Aynı zamanda kitap okumaya ne kadar değer verdiğiniz. Bunların üçünü çözersiniz bir sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • benim film izlerken uykum geliyorr

0|1
    0|0
Yükleniyor...