Koray Avcı'dan Sen'i söyledik.. İyi seyirler.. Sahnemiz Nasıl Olmuş?

0|0
35|18

En İyi Kız Görüşü

• repartuariniz da bir tutam; 'aşk sana benzer' efendime söyliyeyim bir 'hoşgeldin' olabilirse ilerleyen günlerde paylaşin beni bulun, dinlemek isterim :))
    Koray Avci dilinde ayri lezzet kimse yerini doldurmak istemez. her yiğidin yoğurt yiyişi ayri derler o misal. ne güzel ben burada bunlari görünce mutlu oluyorum gençler eğlenmiş daha ne olsun :)

0|1
    0|0
    • ''Aşk sana benzer'' i henüz geçmedik ama ''Hoşgeldin'' i Birsen Tezer in ilk söylediği günden beri dilimizden düşürmüyoruz.. En kısa zamanda paylaşacağım :) Mükkemmel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.. Kendi adıma ve arkadaşlarım adına :)

• ohoy bu ne hiz, neşeme neşe kattiniz bilmukabela..

• Bunu başarabildiysek.. Bir insana neşe verebildiysek ne mutlu bize.. Sözün bittiği yer burası :) Ölsem de gam yemem artık :)

En İyi Erkek Görüşü

• Belki bir koray avcı kadar iyi yorumlayamadın ama sesin gerçekten çok güzel bu istek ve azim ile emin ol ki çok dağlar aşarsın çok iyi mertebeye gelirsin bir gün koray avcı ve diğerleri gibi mutlaka olursun.

0|1
    0|0
    • Çook teşekkür ediyorum kardeşim benim.. :) Umarım hepimiz en güzel yerlerde olur ve bunları anıp muhabbet ederiz beraber :)

Kızlar Ne Diyor 34

Erkekler Ne Diyor 17

• İyi olmuş.

0|1
    0|0
  • bir seninde sesin ergenliğe girince bozuldumu? Benim sesim ergenliğe girmeden önce yarışmaya katilsam derece yapacak kadar vardı ama ergenliğe girdim fazla bisey kalmadı dahada ergenlikteyim eskiye gore daha iyi sesim yani ergenliğe girdim çok kotu olmuştu ama son zamanlarda iyi oldu hafif askerlige kadar yerine gelirmi sesim sence abi

0|1
    0|0
  • Ağzına sağlık

0|1
    0|0
  • ağzınıza sağlık

0|1
    0|0
  • Ağzına sağlık ama bence bırak koray söylesin ;)

0|1
    0|0
  • Fena değil

0|1
    0|0
  • O hissiyatı alamadım. Ses ve performans iyi. Sesine sağlık

0|1
    0|0
    • Şarkının ilk kez söylenmesinin ekibin ilk kez bir araya gelmesinin bir acemiliği var kardeşim :) Umarım hissiyatıda yakalayacağız.. Güzel yorumun için çok teşekkürler :)

• Eleştiriye açık olmandan dolayı ben teşekkür ederim.

Başarılar

• Rica ederim.. Eleştiri olmazsa hiç bir şey olmaz asıl.. Gördüğünü açıkca ve hoş bir uslübla belirttiğin için ben teşekkür ederim asıl.. :) İyi geceler :)

• Koray avciyi sevmiyorum ama siz iyi bir grup olmussunuz kardeşim

0|1
    0|0
  • Yorumlari okuyordum da, Koray Avci daha iyi diyen arkadaslara katilmiyorum. Tamam şarki iyi ama adam tam adidasin abidasi. Volkan Konak dinlerim daha iyi o adami dinleyecegime :) Guzel yorumlamissiniz kardesim, tam gaz devam :)

0|1
    0|0
    • Aaa Erol Özkul mu? Bu isim hiç yabancı gelmiyor bana.. Yorum geçersem bana da başlarda öyle geliyordu ama sonra bunun için ne kadar uğraştığını, koşturduğunu gördüm.. İnsanların gönlünü kazanmak o kadar kolay değil.. Adam milyonlarca kişinin gönlünü sokak sokak gezerek kazandı... İşte bu gayret taktir i hakkediyor :)

• bu ses den çok var beğenmedim.
    berbat tımtısçıstıngıtdıt dirennnnn hjkl.

0|1
    0|0
  • İyiii

0|1
    0|0
  • Vay beee, koray da meşhur oldu 😁😁

0|1
    0|0
  • Kayıt berbat ama emeğinize sağlık.

0|1
    0|0
  • Koray Avcı zmükembel Bir Ses Ve Szlerde Çok Güzel uyum içerisinde sınıf.

0|1
    0|0
  • beğendim :)

0|1
    0|0
  • millet bu sesle sahnede ya, valla çıkacam piyasaya artık, bu nedir? :)

0|0
    0|0
    • Eee çık o zaman dostum.. Bizi sesinden mahrum etme o kadar iyiyse :) Unutma yeteneğinin olduğunu kimse bilmezse yeteneksizsin demektir :)

• müzik yapmadan duramam zaten, ben bağlama da iyiyim mesela ama sahneye hevesim yok

• Sahne güzel bir yer :) Birileriyle paylaşmak , tepki almak , duygulandıklarını görmek , eğlendiklerini görmek.. Ve en önemlisi bunların çoğunun daha önce hiç görmediğin insanların olması... Fırsatın varsa uzak kalma derim :)

• beğenmedim

0|1
    2|0
Yükleniyor...