Illustrator çizimlerim sizce başarılı mı?

Skyline GT-R çizimim. Tahmini harcanılan süre yaklaşık 6 saat.
Illustrator çizimlerim sizce başarılı mı ?
Lamborghini Huracan çizimim. Tahmini harcanılan süre yaklaşık 5 saat.

Grafik Tasarım öğrencisiyim. Bu tarz çizimler yapmayı çok seviyorum. İyi veya kötü yorumlarınza açığım :)

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Tıpa tıpı olmuş bu :D Çok başarılı :D bir ara bende takmıştım grafikerliğe ama özel yetenek sınavları falan oluyo diye vazgeçmiştim ama çok eğlenceli isterdim bende olmayı :/

0|0
    0|0
    • Direk geçiş de yapabiliyorsun 2 yıllık. Özel yetenek sınavları dediğin gibi artı şeyler istiyor ve biraz zorlar :) teşekkür ederim ayrıca :)

• Yeteneksiz insan yoktur :)

• Doğrudur :D

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi bence olan ürünleri çizmek yerine kendine özgü araç tasarla Türkiye için patent bile alabilirsin böylelikle hayallerin sana belki umut olur

1|0
    0|0
    • O tarz çalışmalarım var , önerin için teşekkür ederim :) zaten en çok istediğim şey ülkeme faydamın dokunmasıdır. Bunlar şimdilik sadece kendimi geliştirmek adına yaptığım çalışmalar :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardes adobe programını kendi kendine mi öğrendin yoksa yazılım mühendisimisin

1|0
    0|0
    • Şu an da eğitimini aldığımız bir programdır kendisi ama kendimi bildim bileli bu tarz programlarla oyalamışımdır kendimi. Kendim öğrendim desem daha doğru olacaktır :)

• Helal olsun güzel cizimler ama

• teşekkürler kardeşim :)

• tebrik ederim

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş harbi eline sağlık

1|0
    0|0
  • Eğer sen çizdiysen harikasin

1|0
    0|0
  • Gayet başarılı