Mektup gönderelim mi birbirimize ?

Tozlu raflara kalkmıs mektuplaşmayı hatırlayalım istedim.

Mektup yazsanız şu an neler yazmak isterdiniz O«»na

1|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Selamun Aleyküm

...

Nasılsın?İnşaallah iyisindir,beni sorarsan..her gün,daha çok özlüyorum,daha çok çabalıyorum,daha çok bekliyorum,daha çok seviyorum,daha çok ifade edemiyorum seni:)Ama daha çok hayal kuruyorum seninle ilgili..Nasıl oluyor deme,oluyor işte.

Şuna bak,bi mektup yazayım dedim,pişman ettin insanı şimdiden:)Her şey bir anda kifayetsiz kaldı...Bunun acısını çıkarırım ama,görürsün gününü:))(

Bazen içimi anlamsız şeyler istila ettiğinde,aniden huzur da geliyor..bi tanem dua ediyor galiba hiç görmediği,bilmediği eşine diyorum

<3

seviyorum işte seni

çok seviyorum

sevmeyi göze alacak kadar çok

...

Dualarımda,ruhumdasın..

En kıymetlimi,gerçekten güvendiğim tek kişiye Rab'bime emanet ediyorum

Daha fazla bekletme ya:(

Güle güle,gülüşüne beni de kat<3

...

Allah'ın izni ile gelecekteki eşime.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şu son kısın "O«»na" sanırım ona oluyor :)

Merhaba yabancı;

Umarım yabancı dediğim için alınmıyorsun,aslında bir önemi yok çok iyi tanıdıkların bile bazen kişiye yabancı olabiliyor,her neyse.İlerde aynı yolda yürüyeceğiz,yürüyüş ayakkabısı şart,umarım bir de bisikletimiz olur :)

Bir kaç kere sana mektup yazmıştım not defterimde duruyor sırası gelince onları sana vermek istiyorum,acele etme ama biz acele edelim çünkü zaman çok aceleci...Yapmak istediğim çok şey var senle.Önce koca bir çığlık atmak istiyorum birlikte,sonra konuşurduk ...konuşurduk...konuşurduk...Geç olmasa yazardım ama esneyip duruyorum.Sonra yine devam ederim.

Bu 3.mektubum öncekiler gibi değil,canım sıkkın sadece,saçmalamayı özlemişim...

bu arada bunu dinlemelisin ,küçük bir hediye; link

İyi uyu :)

0|0
    0|0
  • kimsin nesin bilmem ama bukadar saatimi sana harcıyorm emek veriorm bana yemek olarak dönmese de ... hey arkadas canım sıkkın, olur arada dedgni duyar gibiyim, olur zaten , ama olmasa daha iyi olur.. neyse işte şu an karar asamasındayım hayatımn zor dönemi. insanalrdan kacıp kafa dinlemem lazımdı , geldim senin sorunu yanıtlıyorum.. işte hayat böyle dur dersin, durmaz, o durmayınca sende durmazsın.. ama sonuc durağan.. neyse arkadas mektubun sonuna gelirken sana da bir nasihat : sakla samanı gelir zamanı.. eski sevgilini çöpe atma gelir zamanı .. asdafsgahgdsk... iyiaksamlar saygılar sevgiler

LARKE

0|1
    0|0
  • 13-14 yaşlarımdayken bi mektup arkadaşım vardı o mektubun zarfını açmanın zevki başka bişiyde yok ama tlfonlar unutturdu o zevki yinede arada aklıma gelmiyo diil mektup yazmak şaşırtıcı ve tatlı olurdu

0|0
    0|0
  • selam

nbr?

nsl gdio?

bni sorarsan iim.

by.

0|0
    0|0
  • biliyorum cok kırdık incittik yıprattık birbirimizi yerinde olsam ben dönerdim yazardım bu da mektup degil not olurdu ama neyse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben günde 100-150 mektup yazıyom zaten, bakma sen elektronik olduklarına.

0|0
    0|0
  • whatsapp war yaa laaa !

0|0
    0|0
  • "Niye ziyaret ettin ki beni? Bu ıssızlığımda, ben hiçbir zaman tanıyamazdım seni. Hem tanışmış olmazdım bu acıyla... Acemi gönlümün heyecanıyla da..."

0|0
    0|0
  • O zaman nasılsın? link

0|0
    0|0
  • istersen uçak yerine kağnı da kullanalım bırakın bu edebiyatları herşey zamanın da güzel

0|0
    0|0
  • o kim? kimsin sen derim heralde

0|0
    0|0
    • ah benim duygusal kimliğim ahh akdjhsajalks..

• lorkecan ben .. havam batsın

• aynen .. pilatesle beraber pilavı patatesi kesince böle oldm

Yükleniyor...