Elinizde bir resim ya da resimler varsa, internetten kime ait oldugunu bulabilir misiniz?

elinizde bir resim ya da resimler varsa, internetten kime ait oldugunu bulabilirmisiniz? google image denedim ama olmuyor... bir arkadasim uzun bir sure biriyle konusmus,hikaye cok ilginc ve nedense cok soru isareti var, cocuk perisan... ama cok ilginc ki kiza ait hic birsey bulamiyorum, şu an bir face hesabi var baya takip ettim falan cok belli fake, hatta yorum yazan iki, uc kisi.. onlarin bile ayni kisi oldugundan supheleniyorum... ismi soyismi belli (dogruysa tabi) hic birsey yok, hicbir bilgi yok...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Konuya saçmalıkla girmek gerekirse, resimler bir ressama ait ve siz bunu çizeni mi arıyorsunuz? Yok elimdeki fotoğraf diyorsanız, size ait olmayan fotoğrafların sizde ne işi var.. :)

0|0
    0|0
  • E hesap fake ise kızın kız olduğu ne belli ki?olmayanı bulamazsın yani,bence uğraştığına değmez

0|0
    0|0
    • yani telde konusmuslar... bir kiz var ama...

• E mantıklı düşün kız varsa niye fake hesap versin ki?bence arkadaşını yiyolar,bi kız bulup konuşturmak çok zor değil yani..

• çoookkk zor :D bence sen resımlere bak o kızın resmı orada varsa sahte resımdır kızda sahtedır de sen şimdi onu ne arıyon sahte veya değil bırakıp gıtmış çocugu onlarımı düşünuyon :D

0|0
    0|0
    • yazik cocuga, cok uzuluyor, kiyamiyorum

• :D yenı bır hesap aç o zaman aynı adla bışeler yaz yavaş yavaş sogut ne dıyım allah akıl fıkır vere ben erkegım sonunda gay ım de o zaman uzulmez belkı :D

• Elindeki sadece o detaylar var ise bulamazsın .

0|0
    0|0
  • hayır çok zor

0|0
    0|0
  • zor bulursun yada bulamasyabilirsin

0|0
    0|0
  • sadece resimden bulamazsın

0|0
    0|0
  • bize gel POLİS

0|0
    0|0
    • :) duusnmuyor degilim, ama iste birinci dereceden beni ilgilendiren bir konu degil:/

• ya ablam demedi deme merak iyi bir şey değil 3ün 1 bu

Kızlar Ne Diyor 1

• Resim facebook'tan alınan bir resimse orjinal olarak kayıt edildiği ismiyle duruyorsa o resim sahibinin profilini bulabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...