KARA FATMA İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME YAZISI?

Benim yazı yeteneğim yok kuvayimilliye kahramanı Kara Fatma ileilgili bir değerlendirme, yorum yazısı istiyorum. Hafif uzun olması gerekiyo. Meraklı olan , ilgisi olan bana bir yazı yazabilirmi?

Güncellemeler:
@NickBrody yardımlarını bekliyorum :D

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• 1.
    “Artık kadın-erkek yok, artık istiklal var!”

Memleketin işgali karşısında canla başla yollara dökülen ve birkaç siyah-beyaz fotoğrafın dışında hatırlanmayan isimsiz kahramanlar…

Herkesi perişan eden bir savaş ve kadın-erkek diye ayırmayan kurşunlar…

Balkan Harbi’nden İstiklal Harbi’ne, Erzurum’dan Bolu’ya, İzmit’ten Bursa’ya elinde mavzer, hem erkek hem kadın askerlere kumandanlık eden, Atatürk tarafından üsteğmenlik rütbesine kadar yükseltilen bir kadın kahraman!

Cephede şehit olan bir koca ve iki oğula rağmen durmayan, özgürlük uğruna kendi hayatından vazgeçen yüreği buruk bir ana; vatanını korumak için ömrünü adayan bir kayıp kahraman...

Kara Fatma…

2.
    http://www.kimkimdir.net.tr/kisiler/kara-fatma

3.
    www.alasayvan.com/.../...fatma-hakkinda-bilgi.html

Sözel tarafa pek zekam basmıyor :( ben olsam senin yerinde bu verdiğim üç link bir de biraz internet araştırması toplar ordan burdan orasını burasını kırpar bir paragraflık bir şey çıkarırdım. Ama yapabileceğim bir şey yok bu konuda. Matematik sorusu sorsaydın daha çok sevinirdim. :) Dediğim gibi öğrencilik zor. Lise zor hele ki üniversite hiç gelme çok zor. :D Neyse zamanını bölmeyeyim sen ödevine yoğunlaş...

1|0
    0|0
    • Ayyyyyy sayende çok güzel oldu. Nasıl teşekkür edeceğimi şaşırdım. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

• Aslında bir şey yapmadım, ne yaptığını da anlamadım, neyse aslolan ödevin yapılmış olmasıdır hadi geçmiş olsun :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...