Savaş filmi önerir misiniz?

Vallahi can sıkıntısından patlamak üzereyim. Film önerirseniz iyi olur. Az da konusundan bahsederseniz. Şimdiden teşekkürler...

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• flags of our fathers
    thin red line
    saving private ryan
    enemy at the gates

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fury

0|2
    0|0
    • Hacı şu an tam olarak onun üzerindeyim :D Açıp açmama konusunda kararsızım sadece. Ne anlatıyor? Sinema kültürü olmadığı için yorumlara pek bakmıyorum...

• İlk olarak brad pitt oynuyor. 2. Dünya savaşında bir tank taburunun, birliğinin başından geçenleri anlatıyor. Ben çok beğendim tavsiye ederim. Aksiyon komedi tarzında birşey istersende uncle adında bir film var oda çok kalitelidir. Full aksiyon dersen adalet adında başka bir film daha var.. :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Er ryani kurtarmak izlemediysen iyidir en iyi savas filmlerinden biri konuya gerek yok izle pisman olmazsin

0|0
    0|0
    • Onuda izledim :D

• Ajan spy i izle o zaman aksiyon komedi gayet iyidir ;) ya da galaksinin koruyuculari aksiyon komedi yenilmezlere bak izlemediysen kaptan amerika serisi var sec begen ;)

• Galaksinin koruyucularını izlemedim bak. Ona bir bakarım... Diğer söylediklerini de izledim..

• Şehrin azizleri suçla savaşan 2 kardeş efsanedir :D

0|0
    0|0
  • İstanbulun kurtuluşu.

0|0
    0|0
  • American Sniper güzel film bak ya da The Hurt Locker ikisi de Oscarlık filmler. Daha çok önerirdim de film arşivim yanımda yok aklıma da gelmiyor.

0|0
    0|0
  • American sniper

0|0
    0|0
  • savaş filmini boşver marslı yı izle seveceksin bilmkurgu müthiş film

0|0
    0|0
  • Stalingrad.
    Rusyanin kalesini fethetmek isteyen Almanlarin Hazin Sonunu anlatiyor.

0|0
    0|0
  • furry

0|0
    0|0
Yükleniyor...