Adanada deniz var mı? Lütfen sadece bilenler yazabilir mi?

Hep merak ederim niyeyse sormak yeni aklıma geldi lütfen bilen emin olan yazsın

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• karataş yumurtalık sahilleri var yumurtalık ayas zeytin beli güzel yerler ayas ta pansiyonlar bulabilirsin zeytin belinde ise kiralık daireler yumurtalık sahilinde sanırım yumurtalık otel vardı

1|0
    0|0
    • hemde sahili ve denizi mükkemmeldir adananın kum taşı yok denebilir kayalık azdır ve su sıgdır antalyanın sahillerine yapılan bakımın yarısı ile adana sahilleri antalyaayı ezer bence adanalıyım kesin mi deme

• bende teşekkür ederim adanaya denize geleceksen ayas ta küçük pansiyon var hem güzel hem aileler gelir yer bulabilirsen sahile 5 dakika restoranlara 2 3 dakika yakınında fırın felanda var güzelde mutfağı var

• Umarım birgün gelip görebilirim istiyorum zaten ve iyi ki bu soruya denk geldin gördün. Teşekkürler tekrardan bir bilgi kirliliği vardı hep

Erkekler Ne Diyor 12

• merkez şehrinde yok baraj gölü var. deniz güney kesimlerde ki ilçelerde var

1|0
    0|0
    • Yani var mı oluyor cevap? Ya kusura bakma benim kafa durdu şu an

• şehir merkezinde yok sadece baraj gölü var büyük. Adana'nın güney kesimdeki ilçelerinde deniz var ama kıyı olduğu için

• Adanın denizle bağlantısı var ama merkez ilçelerinin denizle bir bağlantısı yok.

1|0
    0|0
  • Sacmalama , col gibi ora

0|0
    1|0
  • Yakınlarda var

0|0
    0|0
  • Şaka mı yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Şöyle söyleyeyim deniz olup olmadığı kafamı karıştıran tek ildi cevabı aldım

• Merkeze yakın değil ama var

• bu sorunun kültür sanatla ilişkisi nedir acaba

0|0
    0|0
  • su olan denizmi insan olan denizmi?

0|0
    0|0
  • Karataş ve yumurtalıkta var...

0|0
    0|0
  • Adana'da insan yok kim ne yapsın denizi

0|0