Sizce guzel sanatlara girebilir miyim (RESIMLI)?

Resim uzerine egitimim yok. Guzel sanatlara girmek istiyorum sizce teknik bilgileri kendim ogrenirsem kursa gitmeden yetenek sinavindan gecebilir miyim?
Sizce guzel sanatlara girebilir miyim(RESIMLI)?

0|0
16|28

En İyi Erkek Görüşü

• Çizimin çok iyi. Sadece biraz araştırma çizgisi görmek isterler, sokak ressamlarının yaptığı parmakla yedirerek tonlamayı falan sevmezler hepsi o

1|0
    0|0
    • Parmakla yedirerek derken? Ben de oyle yapiyorum biraz

• İc mimarim ben. Yani misal cizime 2h kalemle baslayip kumasin kirisan yerlerine, vucudun yere basan kisimkarina 6b ile falan koyu girebilirsin. Manyiken onde ya da ustte olan geride kalandan daha koyu okacagindan o tur tonlamalara dikkat edersen. Bide kalemle olcunu alip modeli kagida duzgun yerlestrrsen sknti olmaz. Hepsine ayri puan veriyorlar cunku

• Cok tesekkurler hayalimdeki meslek ic mimarlikti ama matematik olmayinca😂

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• vayy yeteneğin var girersin neden olmasın

2|0
    0|0
  • Çok yeteneklisin ama bu sınavlarda torpil etkeni fazlaca olabiliyor. Giriş için kursa gidip, özel yetenek sınavında avantaj sağlamaya bak.

1|0
    0|0
  • Yetenek var sende bırak tekniği takdiği okulu sergi aç :D parayı kır okulla zaman kaybetme. Birde istek üzerine resim çiziyo musun baka baka?

1|0
    0|0
  • resimlerin güzelmiş umarım güzel sanatlara gidersin. resim tekniğiyle ilgili dersler vardı bir ara sana gönderirim. siteye yeni üye oldum nasıl gönderileceğini bilmiyom

1|0
    0|0
    • Karakalem Portrede Oranlar
      Karakalem portrelerde çizilen insan başları , değişiklikler gösterebilir, örneğin yetişkin kafa büyüklüğüyle , çocuk kafa büyüklükleri farklıdır. Ama genel olarak kabul görmüş oranlar vardır örneğin, Ön profilden kafa yan kısımların , kafa yüksekliğe oranı 2/3 tür, aynı şekilde yan profilde de oran 7/8 dir,
      Karakalem Portrede Göz Çizimi
      Şekil birdeki çizimde görüldüğü gibi öncelikle gözün alt sınırıyla , üst sınırının birbirinden farklı olduğunu fark etmek gerek, ondan sonra göz yuvarlağı ve göz merceğini doğru şekilde yerleştirmek için , göz yuvarlağını dairesel olarak düşünmek gereklidir,

bu tarz ders notları var öğrencilerime verdim kazananlar oldu

• Cok tesekkurler

• belki girersin

1|0
    0|0
  • Bunları kısa sürede çizdiysen veya kısa sürede çizebilirsen
    girebilirsin güzel sanatlara
    teknik bilgileri az çalışmayla öğrenirsin hemen sıkıntı olmaz
    küçük çaplı kursa da gidebilirsin öğrenmek adına

1|0
    0|0
  • Valla giremezsen guzel sanatlar benim icin biter

1|0
    0|0
  • Şansını dene :D

1|0
    0|0
  • Bence kesin girersin, resimlerin güzeller 👍

1|0
    0|0
  • bu resimleri sen mi çizdin?

1|0
    0|0
    • Sagol tavsiyen icin. Abine gosterebilir misin? 18 yas 0 egitime gore iyi miyim

• abim cezaevinde ona nasıl gösteriyim anca mektup yazarım arasına koymam gerek oda uzun iş yani

• Kimi çizdin

1|0
    0|0
  • Sen girmeyeceksin de başkası mı girecek :)

1|0
    0|0
  • Girersin

1|0
    0|0
  • Hatlar süper özellikle yüzdekiler ama diğer kısımlar biraz zayıf gibi

1|0
    0|0
    • Yuze cok yogunlasiyorum cunku onemli olan yuz. Saclara çok üşeniyorum

• Belli oluyor saçlar ve yüz sanki gerçekmiş gibi insanı içine çekiyor :))

• Ak partili ol kesin girersin 😡

1|0
    0|0
  • Abi süper ya😄 İnşallah girersin

1|0
    0|0
  • bence girebilirsin , Ankara da üniversitede arkadaşlarım var yönlendirebilirim.

1|0
    0|0
  • ya keşke benim de senin gibi bir çizim yeteneğim olsaydı, kıskandım

1|0
    0|0
  • azim varsa tabiki

1|0
    0|0
  • seni havada kaparlar

1|0
    0|0
  • çok iyisin :)

1|0
    0|0
  • girersin

1|0
    0|0
  • bide ben çiziyimde gör insanları uzaylı gibi çiziyom o kadar berbat :D

1|0
    0|0
  • iyisin bro gir yeteneğin var

1|0
    0|0
  • bunlar cok iyi

1|0
    0|0
  • girersin tabi resmin çok güzel gerçekten :)

1|0
    0|0
  • Olmamis cok siradan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Güzel cizmişssn

1|0
    0|0
  • bence çok harika çizmişsin yeteneğin gelişebilirsin. kursa gitmeden böyleysen... ama bir kaç püf noktalarınıda yine öğrenmen gerekiyor. internet üzerinden bakabilirsin bunlara da... geçebilirsn gibime geldi.

1|0
    0|0
  • öncelikle çok güzel görünüyorlar. girmek istediğin bölümün hocalarıyla konuşmanı tavsiye ederim. az biraz da olsa tanıdıkları olunca yani birileri birilerine referans olunca öncelik onların oluyor çünkü. kendini tanıt hocalara yaptığın işleri göster sınavdan önce. yani 1 ay önce filan. ;) başarılar.

1|0
    0|0
    • Cok haklisin gorusun cok yararlı oldu. Tanidik cikmazsa da surekli gidip ilgilerini cekmeye calisacagim.

• :O :O :O bunlar muhteşem :o kullanılmayan organ körelir :D :D resim yapmayı bırakmazsan çok daha iyi olur inşallah

1|0
    0|0
  • Evet girebilirsin

1|0
    0|0
  • Muhteşemler ya tabi ki girersin😊

1|0
    0|0
  • Ben bilemem de baya iyi çiziyosun çok güzel :)

1|0
    0|0
  • çok iyiler

1|0
    0|0
  • Öncelikle elbette yeteneğin var ama geliştirmen gerek geliştirebilirsen daha iyi sonuçlar çıkabilir ortaya.. Çok net konuşamam ama bence şansın var..

1|0
    0|0
  • Vaayy supermiş😍kesinlikle geçersin

1|0
    0|0
  • Gayet güzel. Gölgelendirmede küçük kusurlar var ama çok da mühim değil. Yetenek fışkırıyor :)

1|0
    0|0
  • kursa gitmelisin

1|0
    0|0
  • Vayyy harika tabikide girebilirsin ben onayı ı verdjm :D

1|0
    0|0
  • girersin vaow

1|0
    0|0
  • Çok güzel 😍