Zevkler ve Renkler Tartışılır Mı,Tartışılmaz Mı?

Soru açık Zevkler ve Renkler Tartışılır Mı,Tartışılmaz Mı?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Tartışmıyoruz gereksiz seyler bunlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tartışılmaz.

0|0
    0|0
  • tartışılmaz.herkesin zevki kendine.senin beğendiğini öteki beğenecek diye bişey yok.yada benim beğendiğimi kimseye zorla sevdiremem.biri beğenmiyo diyede beğendiğim bişeyi değiştirmem.

0|0
    0|0
  • tartışılır yani çok az da olsa tartışılacak yönleri vardır yoksa tartışanlar sürekli "zevkler ve renkler tartışılmaz" diye konuyu kapamazlardı bunu yapmalarının nedeni tartışılamaması değil tartışmanın kötü biteceğidir :D

0|0
    0|0
  • tartışılmaz ama bunu inatla herkez tartışıyor. felsefe yapmak hepimizin hoşuna gidiyor sanırım

0|0
    0|0
  • tartışılmaz

0|0
    0|0
  • tartısıldgnda sonclar hiç içacıcı olmayan durum.. bana göre böle sana göre bölle ee ozaman? neyi tartısıyorz nie tartısıorz

0|0
    0|0
  • ben herşeyi tartışırım .

0|0
    0|0
  • tartışılmaz. tartışmak saçma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iyi akşamlar sorun,

ahlaki kurallar çerçevesinde cevap tartışılmaz olsada, arkadaşlar arasında tartışılır... mesela murat boz kazak ve tişörtlerini ters giymektedir :):):):)

0|0
    0|0
  • en sevdiğim renk Sarı,sayı 7 ,takımım Beşiktaş ,en büyük zevkim hayaller kurmak bunlar asla değişmeyecek.

0|0
    0|0
  • Bu hayatta her şey tartışılır. "Tartışılmaz" cümlesi kendi zevksizliklerini kapatmak amaçlı olanlarca çıkarılmıştır, bunlar da bir tür "tabu"dur konuşulmasın istenen...

0|0
    0|0
  • Yani duruma gore tartisilir ama tartisilmaya bilinirde

0|0
    0|0
  • bu hayatta herşey tartışılır fakat yargılanmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...