Eğitimsiz Birine Aşık Oldum

Ban önce iktisat fakültesine girdim.Şimdi bir ilde güzel sanatlar fakültesi resim bölümü okuyorum.Geleceğin işaallah başarılı bir ressamıyım.Ben eğitimsiz birine aşık oldum. kendisi iddiasına göre lise mezunu.Araç motoru satıyormuş.servisi mi ne varmış anlamam o işlerden.bir ara da düğün şarkıcılığı yapmış.kısaca anladığım iyi bir işi de yok.benden hoşlanıyor gibi.acaba vaz mı geçsem.aşk insanın eline kolay kolay geçmiyor.niye vaz geçeyim diyorum.arkadaşlarıma anlatmadım gülerler.kimse bilmiyor.siz ne dersiniz.

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• Aşkın peşinden git bence insanı eğitimine göre sınıflandıramazsın bu aynı zengin birinin fakir biriyle arkadaş olamam demesi gibi ..

Aşk kolay değildir her yüksek öğrenim görmüşte adam değildir önemli olan insanın kendini geliştirebilmesidir ...

Bence ön yargılı yaklaşma Aşk insanı mutlu eden bir duygudur sırf eğitim seviyesi düşük diye mutluluğundan mı olacaksın ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Şimdi sorarım size kariyer sahibi kadınlar neden hep iş sahibi bir erkek ister. Veya erkeği iş sahibi değilse neden hep ona ezik gibi davranır dünyada milyarlarca erkek işsiz güçsüz eğitimsiz kadınlarla evlenip mutlu olabiliyorlar neden kadınlar boyle ?

0|0
    0|0
    • Kadın olsun erkek olsun eğitimden önce insanlık gelir sadece KARAKTER önemli bence ama geçinmek için azıcıkta para şart fazlası demiyorum geçinecek kadar olursa.. erkek evi geçindirmekle yükümlüdür ama bazı kadınlarda dediğiniz gibi erkek iş sahibi değilse ezik gibi davranır o kadınlarda da karakterden bahsedemeyiz çünkü evlilik tek taraflı fedakarlıkla olmaz..

• davul bile dengi dengine derler yaaa sizinkisi de hafiften öyle duruyor. Evlenseniz nasıl geçineceksiniz ? Erkeğin bir işi diğerini tutmuyor.

0|0
    0|0
  • insanın okuduğu okul değil önemli olan. adamlığı önemli nice ilkokul mezunları var binlerce üniversite bitirip yalayıp yutmuş insanlara taş çıkaran. sen boş ver eğitimi anlaşabiliyorsan önemli değil gerisi .

ama anladığım kadarıyla sen daha onu iyice tanımıyorsun önce onu bi tanı ondan sonra düşün eğitimide boş ver takılma öyle cahiliye devri fikirlere

0|0
    0|0
  • valla kendine bak, nerede nasil yasiyacagina, onemli olan anlasmak herseyden once, ve sana baka bilmeli, cunki elinde olan sanat mesleginden isallah para kazanirsin ama hic te kolay bir sey degil, ona bakarsan mesel yuksek okul bitirmeyen insanlar hepsi issiz ve ac oyle mi?

0|0
    0|0
  • Kuru diploma işte.

0|0
    0|0
  • geleceği olmayan bir ilişki olur bence sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • şimdi az dersin sonra bıktığında aşk kalmaz ondan utanırsın başka şeyleri bahane edip kavga edersin demedi deme

0|0
    0|0
  • senın bi yerlerın kalkıp ve havalarda ucuyon vazgeç bence yoksa sonunda vazgececen kesın o pişman olursun sonrası için

0|0
    0|0
  • "Geleceği olan ilişki" nedir? Kimseye kulak asmayın ve hislerinizin sizi yönlendirmesine izin verin

0|0
    0|0
  • kız naptın ayrıldınmı yoksa adamın peşindenmı gittin merak ettim :)

0|0
    0|0
    • arakadaş olarak görüşüyorum.ileride nolur Allah bilir.inşaallah olur

• Kalbini değil beynini kullanmanı tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • Eğitimsiz nedir la küçük mü görüyon sen o adamı

onun hayat tecrübesi senden fazladır emin ol

0|0
    0|0
  • eğitimsiz olması çok büyük bi sorun sanki.eğitimli olunca ne değişiyorsa artık

0|0
    0|0
  • Şimdi senle aynı mantıktaki insanlar gelmiş sana yaptığının yanlış olduğunu söylemeye çaılışıyorlar ya.O da işin ayrı bir vahameti.

0|0
    0|0
  • Bende lise mezunuyum ama kendi alanımda o kadar iyiyim ki bir kaç üniversite hocası benden özel ders almıştır. İş alanlarım: bilgisayar programcılığı - 3D mimari-Animayon - İnternet teknolojileri. Olay diploma ise cahil bir insanım, olay bilgi ve kendini yetiştirme ise, ben size dağın tepesinden bakarım açık söyleyeyim. Lütfen hayata ve insanlara marka bakışı ile bakmayalım. Bilgisi ne olursa olsun, karakteri ve olgunluğu, hayata bakış açısı önemlidir aşkta.

0|0
    0|0
    • Bu arada araç motoru satıyorsa, araç motorları iyi teknik bilgi gerektirir. Sizde söylemişsiniz anlamam o işlerden diye. Şarkı söylemiş olmasıda sanat yönünü açığa çıkartmayı sevdiğini gösterir ama tarzlarınız uyuşurmu o ayrı bir konu ama bende çoğu zaman aynı filimleri bile izlemem ama saygı ve anlayış olduktan sonra problem yok.

• // bende eşimle çoğu zaman aynı filimleri izlemem ama saygı ve anlayış olduktan sonra problem yok. //

Kızlar Ne Diyor 8

• bir insan 7 sinde neyse 70 dede odur yalan söyleyen insandan hiç bir dürüstlük bekleme hazır çok ilerlememişken çek al gönlünü o zavallı ezik insandan öyle insandan hayır gelmez duygularına kapılıpta dahada ileri boyutlara taşıma daha çok üzülür kırılırsın harcatma kendini seviyor olsaydı özüyle dururdu karşında şimdilerde moda seviyorum ,senin için herşeyi yaparım , evlenicez laflarıı ee başka türlü tavlayamazlar nede olsa inandırıcı olmak lazım çok gördüm arkadaş çevremde bulafları söyleyip çekip gidenleri akıllı olll..

0|0
    0|0
  • 4 yıllık evli biri olarak dostça yazıyorum..Aşk geçicidir,o anlık bir heyecandır kısa sürer..Aşıkmısın değilmisin önce onu sorgulamak için flört et ama evlilik o kadar ciddi bir meseledirki,iyice tanımadan sakın evlenme derim..Eğitime gelince inanın onunda çok bir önemi yok sadece insanın kafa yapısı,ailesiyle ilişkileri çok önemlidir..Bende ünv mezunuyum eşiminde kariyeri mevkisi eğitimi çok güzel ama evlilik hayatında anlaşmazlıklar her zaman olur size tavsiyem evlilik en son aşama olsun iyice tanıyın birbirinizi..İş konusu da çok önemli çünkü parasız mutluluk olmuyor, İnsan tanımaktan zarar gelmez sadece kendinizi kaptırmayın bir anlık AŞK sandığınız duygularla hareket etmeyin iyice araştırmadan ve işi olmadan evlilik düşünmeyin..Bir de yakın çevresine sorun zaten arkadaşlık ettikçe tüm bu sorularınıza yanıt bulacaksınız sadece kapılmayın o kadar..

0|0
    0|0
  • aşk diye geldik statü yavşaklığı çıktı.

1|2
    0|0
  • aşık olmamışsın ki sen

1|1
    0|0
  • olabilir askın eğitimi olmuyor ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Diplomasına mı kişiye mi aşık oluyorsun!?

Kendine eğitim vermişse yeterli.

1|2
    0|0
  • uzak dur ondan bi bayan kültürsüz olabilir ama bir erkeğin kültürsüz olması gerçekten çok zor bi ilişki yaşamanıza sebeb olur

1|0
    0|0
  • Ağzın cok hoş de ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...