THY'de içki yasağı ülkemize gelen turistlerin sayısını azaltır mı ?

THY'de içki yasağı ülkemize gelen turistlerin sayısını azaltır mı ? sorun çıkar mı bu konuda

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• İki saatlik uçuşta da içmeyiversin keşler.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Sanmam. Yolculuk yapıyorlar bara eğlenmeye gitmiyorlar.

1|0
    0|0
  • Ço yanlış yönetiliyoruz:( Akp resmen milletee hayal okuyor :( Ülkemizi bu halde görünce üzülüyorum :(

0|0
    0|0
  • azaltabilir hatta bu yenilikleri sayesinde müsteri kaybederler

0|0
    0|0
  • azaltmaz. neden azaltsın?

1|0
    0|0
  • içki yasağı yurt içi sadece o da büyük illerde gecerli değil

0|0
    0|0
  • THY'na binmesinler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• belirli sefer olan uçuşlarda yasak .dubai ,arapülkeleri gibi hatlarda yasaklandı .diğer avrupa ülkelerine yapılan hatlarda hala geçerli .sorun olmayacak .işki servidinin yasaklandığı hatlar sadece islam ülkelerinin bazılarında uygulanıyor .etkileyeceğini sanmıyorum .

0|0
    0|0
  • Dünya yasaklıyor sadece Türkiye değil link

1|0
    0|0
  • hiç alakası yok. iki saat uçak yolculuğunda içemicek diye türkiyeye gelmeyen adam gerizekalı olmalı. türkiyeye gelince istediği kadar içer zaten

1|0
    0|0
  • Azaltmaz çünkü arapların şu Fly Emirates hava yolunda degil alkol tüm yurtdışı tabanlı içecekler yasak yine de Thy den sonra ikinci sıradalar Avrupada.Etkilemez kısacası .

1|0
    0|0
  • en fazla bir iki saat içmeyecekler o kadarınada katlansınlar

0|0
    0|0
  • Turistlerin içki içmek için Türk Hava yollarını kullandığını sanmıyorum. Sorun çıkmaz bence. Ama bir kaç ülke Rusya ve o taraflardan gelen turistler için zor olabilir. Sonuçta ayık gezdikleri zaman yok bir çoğunun.

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Ülkemizde içki yasaklanmadı ki, uçakta içmeyiversinler.

2|0
    1|1
  • yerli turist sayısını bile azaltır

0|0
    2|1
  • yurt içinde geçerli oda bazı talebin az olduğu hatlarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...