Wattpad hi̇kayem nasil olmuş?

https://www.wattpad.com/story/53377702-adam-k%C3%B6t%C3%BC

Sanki bazı şeyler parmak uçlarımla hissedebileceğim den çok daha ötede gibi... Olduğum yerin, hissettiklerimin, tanık olduklarımın daha ötesi var. Daha fazla hissetmenin, daha derin duygular yaşamanın mümkün olduğunu düşünüyorum. Algılaya bildiğimin ötesinde düşünceler, hissedilmeyi bekleyen binlerce düşünce ve daha fazlası... Çok daha fazlası var biliyorum.

Parçaya bütünüyle bakarken detayları görebiliyorum. Fakat sorun sürekli bir rüya da gibi hissetmem. Hayatımda gerçeklik eksikliği var. Hiçbir şeyin gerçek olduğunu yeteri kadar hissetmiyorum. Hiçbir tehlike yeteri kadar korkutmuyor beni ya da yeteri kadar sevinmiyorum. Gerçek bir gülümsemem ve göz yaşlarım yok. Benim hissetme problemim var.

Acının ne kadar acı olduğunu merak ediyorum.

Sonradan kazanılmış bu durum bana sanki eksik parçalarla doğmuşum gibi hissettiriyor. Sadece yarı yarıya yaşıyormuşum gibi... Olan biteni bir süre sonra kendi kurgumla yaşamaya başlamak... Üstelik bunun farkına bile varmadan oluyor olması...

En kötüsüyse yaşadığım hayatın ne kadar gerçek olduğunu ayırt edemiyorum. HALAN DAHA!

• Güzel
    75% (3)43% (3)55% (6)Oy Ver
  • Güzel değil
    25% (1)57% (4)45% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu mükemmel olmuş. Olağanüstü hatta. Gece saat 04.09 bu yazıları okuyorum ve ruhumda yarattığı hisleri tahmin edemezsin. İzninle bu yazıyı not defterimin özel yerine kaydediyorum

1|0
    0|0
  • Bir wattpad yazarı olarak ilk bölümü okudum ve çok beğendim diğerlerinide okuyacağım zamanla. Yazılarında başarılar dilerim

0|0
    0|0
  • Bu hikaye mi çok kısa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Konu ne? Çok kasmissin duygulara bu kadar yoğun girme derim bir süre sonra insani bayıyor, Ben de bir yazarım tavsiyem olsun sana

0|0
    0|0
    • Bu tanıtımı :) Konusu şu ki; Hissedemeyen bir kızımız var. Acıyı hissedemiyor, sevmeyi hiçbir şeyi :) Babası seri katil :) Bir de bunlardan daha kötü bir karakterimiz var çok kötü çok fazla :) Bir yerden sonra sevmeyi bilmeyen iki insanın ilişkisini anlatacak ama uzun bir süre hissedememekle ilgili canavar olmakla :)

• Hıı yani bölümler bu şekilde değil dimi? Ya çok iyi anlatmışsın o ayrı da ortamı kavradım baya yoğun şeyler pek gitmiyor ondan dedim 😊 başarılar dilerim ✌

• Yok bu tanıtımı :) Bu kadar yoğun değil diğer bölümler. :) Teşekkür ederim :)

• guzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...