Konuşmamı nasıl düzeltebilirim?

Diksiyon kursu harici günlük kaç sayfa kitap okumalıyım artık rahatsız olmaya başladım hiçbirşeyi anlatamıyorum bu büyük bir eksiklik yaşım 20:(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• yaşım 19 ve ben hala düzgün konuşamıyorum bir şey sorsalar bana ben düşünmeden direk cevabını veriyorum neden yaptığımı bilmiyorum düşünerek cevap verdiğimde bile yeterince ikna edici olamıyorum kitap okuma alışkanlığım da yok ilerde kitap okuma alışkanlığı ederim inşallah bana şans dileyin.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.Allaha dua et Allahım benim dilime iyi yönde kuvvet ver diye.Kendimi anlatmam için bana yardım et diye Allahu Tealaya sığın

0|0
    0|0
  • kitabı sesli oku ...ve sohbet et ...

0|0
    0|0
  • diksiyorun kurslarıyla deği... kitap okuyarak düzeltebilri aynı zmanda kelime dağarcıgını geliştiriisn ve cok sey katarsın kendine sana hergün 10 sayfa okumanaı ve 1 ayda herseyin cok güzel olacağını soyluyorum ..:)

0|0
    0|0
  • Nasıl konuşuyorsun ki kim söylüyor bunu?

0|0
    0|0
    • Ben tıkanıp kalıyorum kimse uyarmadı

Kızlar Ne Diyor 2

• sadece okumak yetmez. Sohbet veya tartışma programlarını izle. Yakın arkadaşlarınla münazaralarda bulun zamanla açılırsın. Ha bir de şiir ezberlemeni tavsiye ederim gerçekten işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • şiveli mi konuşuyorsun, yoksa cümle kalitenimi beğenmiyorsun, anlatmak istediğini tam olarak ifade edemediğini mi düşünüyorsun tam olarak sorun ne ?

0|0
    0|0
    • Bu üç sorunla boğuşuyorum

• bunun için kitaplar var onları okuyabilirsin, egzersizlerinide çalışabilirsin , ilgi alanına giren kitaplarda okuyabilirsin bol bol

• Teşekkür ederim

Yükleniyor...