Kreşte noel kutlamasında bizim kültürümüzden ney katabilirim?

Öncelikle yurtdışında yaşadığımız için oğlumun kreşinde noel kutlaması var. Şarkı söylencek hediyeler dağıtılacak falan... Yabancılar bizim kültürümüze meraklıdır kadın benden fikir istedi misal bizim bayramlarda neler yapılıyo diye. Açıkcası hiçbişey yapılmıyo 😁 Ama belki sizin bildiğiniz, ailelerin biraraya geldiği zaman yapılan şeyler/oyunlar vardır inşallah. Çocuklar içinde büyükler içinde geçerli. var mı fikirleriniz?

Güncellemeler:
Hayırsızlar 😭😭😭

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bizde tombala çekiliyor :) ama hiç önermiyorum büyüyünce farklı şeylere yoruyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bizim kültürümüzde noel varda bizmi bilmiyoruz

0|0
    0|0
    • Allahım yarabbim. Oğlumun kreşinde kutlanıyo çünkü biz yurtdışında yaşıyoruz. Onlarında bizim kültürümüze dinimize saygısı var bizde onlara bir adım atsak nolur?

• Harçlık ver çocuklara :D:D

0|0
    0|0
  • Müslüman kültürlerinde birbok olmaz. Islam sadece Milletleri kültürlerini zehirler ve yok eder.

0|0
    0|0
  • Yav burdaki bağnaz insanlardan fikir istiyon sende bir alemsin * adama bak bizim kültürümüzde var mı diyo at organı

0|0
    0|0
  • kutlamayı bırak

0|0
    0|0
  • mesela çam ağaçı değil de nar ağacı al süsle güzel olur

0|0
    0|0
  • Noel baba yerine nasrettin hoca kullan :D

0|0
    0|0
  • o da iyimiş bizim kültürle noeli biraraya getrdin ya süpersin

0|0
    0|0
    • Detayı okumamışsın belli sağol

• ben yapmıyorum dediklerini türkiyedekiler yapıyo diye sende çocuklarına noel kutlamasına götüreceksin diye kaide var mı kardeşim ne bir gün çam süsledim nede hediye aldım normal sıradan bigündür benim için hristiyanların bayramını asla kutlamam kutlayanlarıda eleştiririm o kadar

• burada yaşamadığın için öyle kötü geliyo sana. Ama onların bizim dinimize bide kültürümüze olan saygılarından dolayı bizde bir adım atsak onlara nolur? Kreşte mslüman ailelerin çocuklarına helal et yapılıyo ve aşcımız türk içimiz rahat. Kurban bayramlarında müslüman çocuklara tatil tanıyan bir millete niye onların bayramında sırtımı dönim? Ki bende burada doğdum büyüdüm. Noel yumurta bayramı vs sadece ve sadece okulda kutlandı. Evimizde böyle şeylere yer yok ama burada birlikte yaşıyosak bizde onlara saygı göstermeliyiz.

• Ucu sivri koni şeklindeki şeytan külahı yyerinefes kullanın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizim yılbaşı geleneğimiz sarma, dansöz, tombala üçlüsünü içeriyor. Evladına hangisini uygun görürsen artık:D
    Bizde genelde aileler uzakta okuyan çocuklarının vs. yanında olmasını ister yaşlı genç genelde bütün aile beraber olur mandalina yer tombala oynar falan. Öyle çok aman aman bişey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...