Elli Ton Üçlemesi..............

Elli Ton üçlemesinden en çok hangisini beğendiniz? Ve kahramanlar hakkındaki düşünceleriniz neler?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bildik şeylerin sadece yazıya dökülerek milyonlarca satmasından kaynaklı zenginlik aklıma geliyor. Bunu yazan bir Türk olsaydı asla dünya çapında bu kadar atmazdı, ayrı konu.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• okumadık. yorumları merak ediyoruz ama.

0|0
    1|1
  • ben okudum ve beğendim. bence her şekilde güzel, akıcı ve zeki tasarlanmış bir roman.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sırf 'kitabı daha iyiydi yea' diyebilmek için filmi çıkarsa okurum.

0|0
    0|0
  • Ben okumadım kitabı arkadasım okudu. O en çok şu Grey'le ilişkisi olan kızı beğenmiş. Adını unuttum. Benim gibi düşünüyor bu kız kendime yakın buldum demişti.

0|0
    0|1
    • anastasia steele kızın adı. bu arada hala okumadıysan okumanı tavsiye ederim. cinsellikte çok fazla aşırıya kaçılmış olsa da bazı yerleri çok hoşuma gitti akıcı ve güzel :)

• kitap cinsellik üzerine kurulu bir kitap olsa da bence hoş bir kitap olmuş. tabii bazı cinsel yerlerini saymazsak. diğer iki kitabı da okumak istiyorum ama fikirleri merak ediyorum

• Arkadasım en son 3. kitabını 2 günde okuyup bitirmişti. Uykusuz kalmış okuyacağım diye. :) Yani beğenmiş o sürükleyici dedi ama benim kafamdaki tek soru işareti cinsellik dışında bi konu var mı? Romanın bi konusu olay döngüsü var mı? Bundan ötürü almadım.

Yükleniyor...