Kitap okumayı sevenler gelsin?

ne tür kitaplar okursunuz ve bütün kitaplarını okuyacağim dediginiz çok begendiginiz yazar varmı?

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• Kisisel gelişim haric her turu okurum, elif safak, atsizi okumam bide

0|2
    0|0
    • Neden okumazsin onları özellikle :)

• Politik gorus derken neyi kastediyorsunuz anlamadim. Neden politik gorusunu bir kitabinda belli etmek zorunda olsun ki? Kitaba ne katar belli etmesi sizce?

• Saol evans :)

En İyi Erkek Görüşü

• Butun tarzlardan okurum. Yazar olarak Elif Safak'in butun kitaplarini bitirmek uzereyim. Ask kitabi efsanedir ozellikle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kişisel Gelişim tabiki en güzel yol kitaptır bir ışıktır hayat yoluna bıkmadan anlatan bir dost . uğur koşar öyle güzel yazımı varki sanki kitap konuşuyor sanırsın

0|1
    0|0
  • Roman seviyorum egitim kitaplari okuyamiyorim dostoyevski nin tum kitaplarini alasim var agatha christie seviyorum

0|2
    0|0
  • Genelde Fantastik. Vampir Akademisi serisi vazgeçilmez :)

0|1
    0|0
  • distopya macera bılımkurgu gerılım fantastık, ılla bı yazara takıntılı degılım eger kıtap hakkında ıyı yorumlar coksa butun yazarlarınkını okurum.

0|1
    0|0
  • Her türden okurum genelde oyle bir sair aklima gelmiyor şu an

0|1
    0|0
  • Dostoyevski ve Goethe var :)
    Klasikleri severim, gerilim ve polisiye hariç tüm türlerden okurum :)

0|1
    0|0
  • Daha çok cinayet romanları okumayı sevsem de her türden kitap okumaya çalışıyorum. Bir tek tarih gitmiyor bende.

0|1
    0|0
  • richard bach tüm kitaplarını okumak istıyorum

0|1
    0|0
  • kristin hannah guzel yazıyor

0|1
    0|0
  • çook severım ne kıtap olursa okurm :)

0|1
    0|0
  • Sarah Jio-İpek Ongun.

0|1
    0|0
  • Çocuk kitapları okurum, sorun mu var? :D Yazar olarak favorim Sabahattin Ali. Var mı ötesi be 💕

0|1
    0|0
  • Ben hemen hemen her tür kitabı okurum, felsefe, roman, deneme vs. çok kitap okuyan biri olarak bugün kitabının basılması mutluluğunu yaşayan bir yazarım. Okuma fırsatınız olur belki de, LENA'NIN MASALI aşkla yoğrulmuş bir hayat hikayesi. Okuyanların yorumlarını almayı çok isterim.

0|0
    0|0
  • bennn

0|0
    0|0
  • Her kitabı okurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hepsini okusamnda genelde gercek hayat oykuleri ve tarih kitaplari severim ayse kulin, philippa gregory, demet altingeleklioglunun dilleri yalin guzel

0|1
    0|0
  • John Fante nin bütün kitaplarını okudum, belli bir tür yok kesinlikle şu türü okrum diyebileceğim çünkü ne zaman öyle birşey düşünsem birisi bir kitap yazmış oluyor, anlatımı hemen çekiyor beni ama şuana kadar fantastik tarzda bir kitap bitiremedim başladıysam da sevemedim

0|1
    0|0
  • Bütün kitaplarını okuyacak kadar hayran olduğun kişi Dostoyevski çünkü onun tarzında yazabilen kimse yok. Dönem dönem okudupum kitaplar değişiyor, önceleri çok fazla roman okuyordum şimdi tarih kitaplarına sardım. İlber Ortaylı'nın 12 kitaplık setini aldım, 4 tanesi bitti devam ediyorum işte. Ayrıca Celal Şengör ve albert camus da okuyorum. Yabancı romanını çok övdüler gaza gelip aldım onu da okumadım daha.

0|1
    0|0
  • Oncelikle kurgu sevmiyorum ama okuyup begendiklerim var, yazar takintim yoktur ama bazilari on planda benim icin. Her turlu psikoloji ve paralsikoloji kisisel gelisim kitabini okurum. Tarih seviyorum ama cok fazla tarik kitabi okumadim cunku cok genis bir konu baslayinca hic bitmicek turden. En sevdigim kitaplarda adolf hitler - kavgam , alexandre dumas - kamelyali kadin ve osho - farkindalik

0|1
    0|0
  • Ara sıra roman okurum. Öyle yazar takıntım yoktur ama kurgu romanları pek tercih etmem. Kurgu romanları dışında öneri var sa da alabilirim hazır konu açılmışken :)

0|1
    0|0
  • Daha çok kişisel gelişim okurum

0|1
    0|0
  • dostoyevski zaten kral ama gogol, gorki de iyidir. Rus edebiyatı her türlü okunur yani.

0|1
    0|0
  • bitiremedim ya elimdeki kitabı bir türlü

0|0
    0|0
  • Çok severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...