Yılbaşın da neler yapacaksınız?

Herkeze iyi akşamlar yılbaşında neler yapacaksınız? evde geçirenler sizler?
ben evdeyim... tv eğlence programı dışında neşeli bir eğlence bulmaya çalışıyorum.
Camağacı süslemek gıbı bır nıyetım yok fakat noel baba sapkası alıp komık maskelr ile ufaklıga ve eşime kahkaha dolu anlar yaşatmayı düşünüyorum şimdilik

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sahne gözümün önünde canlandı ve çok hoş göründü. Bunu yapabilirsiniz.
    Bu hayatın içerisinde sevgi kolay bulunmuyor ama kolay kaybediliyor. Haberlerde görmüşsünüzdür. Bayrampaşada bomba patlamış. Hayat madem bu kadar acımasız hele ki kendi ailenizi kurmuşsunuz her gün tadını doyasıya çıkartmalısınız.
    Neler yapılabilir.
    Hatırlarsanız küçük düdükler vardı. Üfleyince açılarak uzuyordu. Ufak tefek süsler olabilir. Evin rengi değişir. Belki biraz sevilen yiyeceklerden alabilirsiniz. Ben pastırmayı severim örneğin. Böyle günlerde masada pastırma olunca yüzüm güler. Siz yavrunuzun ne sevdiğini biliyorsunuz. Eşinizin de ha keza.
    Belki dostlarınızı çağırabilirsiniz ya da anne babanıza gidebilirsiniz.
    Ne olduğu ve ne yaptığınızdan ziyade kimlerle hangi duygularla beraber olduğunuz daha önemli.

Yeni yılın size sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileğiyle,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• rakı bira erkek erkeğe kral bir eğlence birde victoria secret üff kafa olduğumuz zamanda ben büyük ihtimal benim yazcam gene hardcore saat geçecek yani

0|1
    0|0
  • Sabahlarik en fazla :) Ailemle geciririm en iyisi de bu bana göre. Yani kisaca evdeyim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...