Heidi'nin ayakları neden çıplak?

Aslında cevabını biliyorum (yeni öğrendim) fakat merak ettim. Sizde bu iğrenç nedeni biliyormusunuz? Ve biliyorsanız bu neden hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Heidi çıplak ayaklıydı; çünkü çıplak ayaklar, erkek ya da kız bütün “köle çocukları” diğer çocuklardan ayıran keskin uçurumun simgesiydi.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Vay be şaşırtıcı baktım şimdide

1|0
    0|0
  • üşütsün kısır olsun soyu tükensin diye

1|1
    3|0
  • Çünkü ayakları çok güzel :DASD:as

3|0
    2|0
  • dagbasında ayakkabı vardı da heıdı mı almadı yaaa :)

1|0
    0|0
  • Çünkü o bir VERDINGKINDER. Şu an bize iğrenç geliyor olabilir ancak her toplumun her milletin her ülkenin tarihinde şu an utandığı bir şeyler mutlaka vardır.

0|0
    0|0
  • neden çıplak e. i. g de öğrendim (:

0|0
    0|0
  • o zamanlara o ülkede yaşayan fakirlerin ayakları çıplakmış ondan o şekilde yapmışlar... ben bunu biliyorum

0|0
    0|0
  • O kim

0|0
    0|0
  • Öğret bana

0|0
    0|0
  • O kim la

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tam olarak hatırlamıyorum ama çocuk tecavüzü ile ilgiliydi sanirsam

1|0
    0|0
  • Kesin zengin, fakir ayrımı vardır. Bu arada heidi bile çizdim ben karakter çizerim de.

0|0
    0|0
  • nedenmiş ki

0|0
    0|0
  • Niye ki?

0|0
    0|0
  • Abi bende öyle güzelim yerde yaşasam bende ayakkabı giymem. Neymiş asıl nedeni?

0|0
    0|0
  • Nedenmis

0|0
    0|0
  • neymiş

0|0
    0|0
  • Çocuklar çabuk buyudugunden ve yetim olduklarindan kimse onlara her sene ayakkabı almiyordu. Yetim olmasına da gerek yok aslında yoksul bir ailenin çocuğu calistirilmak üzere ciftliklere verilebiliyordu. Calistiranlar tarafindan her türlü kötü muameleye maruz kalsalar da çocuğunu geri alamiyordu kimse.

1|0
    0|0
Yükleniyor...