Çoook acil birrr ceviriiiiiiiii arkadaslar :)

I*sure that the delay is due to things that are not in your control but youneed to keep me informed because right now I have my website adjusted for thiswork.

arkadaslar 20 TL odeyebilirim. acil ne yaziyor burada? ceviri programindan birsey anlasilmiyor.

Güncellemeler:
herkese cook teşekkür ederimmm.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Elinde olmayan nedenlerden ötürü erteleniyor eminim ki ama beni bilgilendirmen gerek,

çünkü şu an websitemi de bu işe göre ayarlamış durumdayım. diyor.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Paran cebinde kalsın.

"Eminim ki gecikme elinde olmayan şeylerden kaynaklanıyordur ama, web sitemi su sırada bu çalışma için ayarladığımdan dolayı beni bilgilendirmeye devam etmen gerekiyor."

0|0
    0|0
  • eminim ki senin elinde olmayan sebeplerden dolayı gecikme oldu ama beni bilgilendirmeye devam etmelisin çünkü şuan elimdeki web sitesi bu iş için ayarlanmış durumda.

0|0
    0|0
  • Ben gecikme senin kontrolünde değil ama şu anda web siteme bu iş için ayarlanmış olduğundan beni haberdar tutmak için gereken şeyler nedeniyle olduğunu eminim.

0|0
    0|1
  • gecikme oldu web sitesi

0|0
    0|0
  • peki konu neydi?

hangi site? sitem eden kim? gecikme neden oldu?

bunlar aydınlatılması gereken konular :)

0|1
    0|0
  • Google Translate çok güzel çevirdi vallahi. :D

Ben * gecikme kontrol değil ama şu anda web siteme bu iş için ayarlanmış olduğundan beni haberdar gereken şeyler nedeniyle olduğundan emin.

0|1
    0|0
  • eminim gecikme kontrolünde olmayan durumlardan kaynaklandı ama bana bilgi vermen lazımdı çünkü web sitemi buna göre ayarladım (buna uygun duruma getiridm)

0|0
    0|0
  • İşler senin elinde olmayan sebeplerden dolayı aksıyor bundan eminim ama beni bilgilendirmeye devam etmelisin. Çünkü websitem bu iş için ayarlanmış durumda.

0|0
    0|0
  • 20 tl verme amacını anlamadım :D

0|0
    0|0
  • önce para...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eminim isler senin kontrolünde olmayan nedenlerden dolayı aksadı ama beni hep bilgilendirmen gerekiyor.Çünkü şu anda websitem senin isin için ayarlanmıs durumda.

0|0
    0|0
  • su an ısler benım kontrolum dısında ve buna baglı gecıkme oluyor buna emınım , ancak benı haberdar et cunku su an ınternet sıtem yapım asamasında

0|0
    0|0
Yükleniyor...