Çocuğu olanlar cevaplayabilirmi.

çocuğuma çizgifilmi ve tv.yi yasakladım kötü örnek teşkil ediyor diye.cd alıyorum eğlenceli şeyler mesela madagaskar,buz devri ,neşeli ayaklar,önereceğiniz eğlenceli animasyon yada cizgifilm varmı şiddet ve kötü örnek teşkil etmeyecek.ama izlemiş olduğunuz olsun .

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Çocuğum yok ama animasyon ve çizgifimleri çok severim. Arabalar animasyon filmleri var, iki tane. Onları alabilirsin, oldukça eğlenceli.

0|0
    0|0
  • Tagled (karmakarışık) hem yetişkin hem çocuk filmi kesinlikle tavsiye ederim. kız ve erkek çocuklara aynı oranda mutlu eder. oldukça da komiktir, siz de zevk alarak izlersiniz...

0|0
    0|0
  • keloglan masallari trt cocukta olan baya eylenceli yigenimde izliyor.

kitap okuma aliskanligi kazandirabilirseniz aslinda bu evrede iyi bir aliskanligi olur.

0|0
    0|0
  • çocuğum yok ama çalıştığım yerdeki konunun uzmanı, erkek çocuğunu şiddetten tamamen soyutlamanın gelişimini olumsuz etkileyeceğini söylüyor.

bence bizim elemanın dediği, red-kit, he-man falan gibi tarzlara denk geliyor. hem erdemi öğretiyor, hem dünyada kötülerin de olabilceğini.

0|0
    0|0
  • kardeşim öncelikle özür dilerim çocuğum yok ama yaşım 32 çocukları çok severim yanıtlamak istedim özür dilerim.var kardeşim bugs buny. türü çizgi filmler alabilirsin alış veriş merkezlerinde satılıyor ama en güzeli şimdi çocuklara özel kutu kuruyorlar çizgi film kutusu digital plartformdan oda güzel bizde var kardeşim .

0|0
    0|0
    • Su kutu kurulma olayini tam anlatirmisin ya da link versen bir baksam

• digitürk kutusu bir uydu alıcısı kardeşim onlar kuruyor link beceremiyorum ki.

• yaptığınız doğru muhakkak ama sizin istediğiniz gibi bir çocuk olacak diye de kendinizden soğutmayın. unutmayın ki siz çocuk değilsiniz ve şu an hayata onun gözünden değil reelden bakıyorsun. unutma ki o çocuk ve bu çocukluğunu yaşaması gerekiyor.

0|0
    0|0
    • zaten onun icin sizlere sordumya eglenceli cocuk filmi bilen varmi diye mahrum kalmasin diye

• yok yani, en iyi cevap diye sectiğiniz yorumda bulunan katı davranışa istinaden yazdım.

• Valla ben çocukluğumdan beri TV izliyorum. 28 yaşındayım. Her fırsatta tv yi kötüleyen insanlar oldu. Çoğu zaman katıldım onlara ama hiç bir zihinsel yada piskolojik bir sorunum olmadı. Annem ben küçükken tv izleme sürem eğlenceli geçsin diye susamlu çubuk kıraker alırdı desteklerdi izlememi.

0|0
    0|0
  • Arabalar filmi güzeldi. Çocuklar seviyor.

0|0
    0|0
  • bence yasaklaman daha da ilgisi çekmiştir ilerleyen yılarda kend iyine bakıcak :)

0|0
    0|0
  • Bugs bunny, Road Runner & Coyote. Tek geçerim :)

0|0
    0|0
  • arabalar, çirkin farecik bildiklerim

0|0
    0|0
  • ceynrose uzun zamandır yoksun

0|0
    0|0
  • çok iyi yapmışsın... trt çocuktan başkasını izletme

0|0
    0|0
  • pepe yi izlettt pepeeee

0|0
    0|0
    • pepe ve caillouyuyu sevmiyor çok bebeksi geliyor onlar ona 6 yaşında oğlum.

• 6 yaşındamı maaşallah Allah bağışlasın.. pc oyunu oynat o zaman, yada tv izletme dışarı çıkar dışarda oynasın bence

• pepe ve cayyu eğiticidir.

0|0
    0|0
  • johnny sins ve alexis texas bunların çizgi filmi çok eğlenceli hep beraber oturun izleyin

0|0
    1|2
    • vurdulu kırdılımı nasıl bişey bunlar.hayali kahraman yada üstün yeteneklermi.oğlum çok çabuk etkileniyorda.

• Beyin engelli espiri yaptığını sanıyor.

• nekadar ayip bisey yaptiniz komikmi geldi bu size bende aptal aptal not aldim.mahalle cdcimize rezil olacaktim.uyaran arkadaslara tesekkurler.

• aç barby i izlesin.

0|0
    0|0
  • Çizgi filmlerin birçoğu şiddet içeriyor artık aşklı meşkli kılıçlı kanlı bu yüzden bazı kanallar var onlar güzel trt çocuk muydu orası güzel yumurcak tv de çocuklar için zarar sizi geliyor bana hem eğlence programları oluyor çocukları eğlendirecek. Bir saat falan izlettir okula gidiyorsa kitap okumaya alıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Angelina Jolie çocuklarına Rihannayı yasaklamış ve eğitimleri konusunda çok katı. link Eğitim cdleri var, hafızayı tam kapasite çalıştıran dil setleri var tam da o yaş için.

0|0
    0|0
  • benimde oğlum 6 yasında.Gündüzleri anaokulunda sadece sabah gitmeden önce ve aksam geldiğinde trtçocuğu izliyo. onda etkilenebileceği kötü yayınlar yok. Daha önceden digitürk vardı orda da çok güzel kanallar vardı ama onu kaldırdık büyüdükçe tv basından kalkmaz diye.

Biz ekstra güzel animasyonları arastırıp sinema saati yapıp hep beraber onları izliyoruz. kayıp balık nemo , alfa ve omega , brave ,köfte yağmuru (okulda da izlemisler) izletebilirsin. ;)

0|0
    0|0
    • trt cocukta keloglan hayaletsiz canavarsiz bolum yok hirsizlarsa diger eksisi.hele jiber ve jabberda cok korkunc.trt cocuk yumurcak carton network minikacocuk yasakladım.

• Sanırım oğlunuz okula gitmiyor. o kadar saklamakta doğru değil herseyi.Bende istanbulda yasıyorum ve sokakta bile oynatmıyorum büyük çocuklar küfrediyo diye. Özel anaokuluna gönderiyorum belirli kültürde insanlarla olsun diye.ama geçenlerde çocuğun birinin dedesi ''kasar kasar'' diye küfrede küfrede gelmis okula. öğretmeni uyarmıs ,esim uyarmıs ondan sonra kendine gelmis adam. çocukta zavallım baba o bi kadındı peynir değildi niye öyle dedin demis :(

• arabalar , yukarı bak falan onları izlet. sen hikaye anlat . bu arada çocuğun kaç yaşında

0|0
    0|0
  • cocuk, kotuyu gormeden iyi olanı nasıl ayırt edecek ? tv yasaklamak yerine birlikte izleyebilirsiniz

1|0
    0|0
    • kötümü iyimi ayırt edemiyor herşeyden etkileniyor benteni izliyordu canavar uzaylı gibi bağırıp zıplamaya başladı,keloğlanı izliyordu her bölümde hayalet ve canavarlar var korkmayan çocuk korkar oldu.trt cocuk ve yumurcaktaki carton networkte ne görse ayırt edemiyor gerçek yada çizgi film anlayamıyor.spider man izledi camdan atlamaya kalktı bende atlasam tutarlarmı beni dedi.o yüzden yasakladık ve şiddet içermeyen hayali kahraman olmayan üstün yetekli olmayan çizgi filmler arıyorum.neşeli ayakla

• 6 yasında yazmısın yukarıda yeni gordum

su an yapmıs oldugun sadece an-ı kurtarmak.cocugun bir cok seyi anlayabilecek yasta, tabiki secici olmalısın ama tv tamamen yasaklamak ileride seni cok zora sokabilir

• anlattim anlamiyo filmle gercegi ayirt edemiyo ayirt edebilecgi yasa kadar 7,8 yas benimbole davranmam dogru olacak.

• Adventure Time :DD:D Çooook güzellll :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...