Çok romantik bir erkek kadınları ne kadar etkiler?

diyelim ki birinden hoşlanıyorsunuz ve hoşlandığınız kişi çok romantik birisi mesela şair ruhlu birisi,ressam ve diğer edebiyat sanat dallarıyla çok yakından iligili.ve sizi etkillemek için onlarca şiir yazsa ne hissedersiniz?tabii sizide seviyor.

0|0
24|4

En İyi Kız Görüşü

• Öyleleri bizi bulmaz ama bulduğunda çok etkiler :)) Her kadının sanattan anlayan,ince ruhlu,romantik bir erkek hayalidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• İstemez.. İlgilenemesi başka her an kalkıp romantıklık yapması başka ben ekndı adıma romatıklıgı abartana da oyle ortamlarada tahammul edemıyorum..

0|0
    0|0
  • Etkilemez kanımca, çünkü her gün aynı yemeği yemek gibi olur bu. Şimdi düşününce çoğu bayanın hayalinde romantik bir delikanlı yatar ama bu artık böyle erkeklere zor rastlandığını bildiğimizdendir. Kısacası; zor olanı elde etme düşüncesinin hazzı. Ve görüyorsun ki herkesin farklı bir takım düşünceleri var. O yüzden, kendi aşk hayatınla ilgili bu detayı kendin tecrübe et derim. Hem bu senden fazla karşı cinsle ilgili diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • benim için yazılmış şiirler tabi ki hoşuma gider ama romantiklği abartırsa boğulurum kyın kıyın kaçarım.yerinde zamannda etkili olur her dakika hergün istemem

0|0
    0|0
  • Romantikliginde bir siniri var, Abartmayacak.

Siirleri severim. Bana yazilmissa bu beni gerçekten çok fazla etkiler ama bunu hissetmem lazimki bana yazdigina inanayim.

Bazen bir sarki söylemek bile yeterli olur bence, tabi sectigi sarkiya bagli.

Fazlada romantiklik itici gelebilir. :D

0|0
    0|0
  • baya etkiler:))

0|0
    0|0
  • Şiir sevmem ama bana yazdığını bilmem beni etkiler ama sevdiğim insan olur sa öbür türlü sevmediğim biri beni şiirle güzel sözle kandıramaz kandıramazdı

0|0
    0|0
  • etkiilemez . kendi adıma gözüme sokulan hiçbir şey hoşuma gitmez. aksine zekama güvenecek ve örtülü şeyler olacak yaptıkları . uzuunca bi cümlede ben almam gerekeni ima edileni anlarım ,eglenceli bi oyuna dönüştürmek varken abartmanın anlamı yok .ara sıra kısa süreli romantizmlere evet ama sadece o kadar .

0|1
    0|0
  • Azı karar, çoğu zarar.

0|0
    0|0
  • etkilemez dostum. Kırk yılda bir yapılan şeyler etkileyicidir. yoksa doğum günlerinin yıldönümlerinin veya özel diğer günlerin bir anlamı olmazdı. nadir günlerde romantik olacaksın ki o gunlerin hatırlanmaya değer olsun. gerçekten etkilesin.

1|0
    0|0
  • çok romantikliği sevmem hatta romantikliğin çokunu bırak normalini bile pek sevmem.sahte-yapmacık geliyo bana biraz.ama yeri geldimi yapılmalı.çıkma teklifi ederken,evlenme teklifi ederken,özel günlerde falan.onun haricinde pek sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • ben de iflah olmaz bir romantigimdir ve bayılırımm romantık ruhlu erkeklere. kişinin yapısıyla alakalı.

0|0
    0|0
    • iyiymiş valla.iki romantik nasıl olur bilemem ama :D

• şiir ve romantizm, edebiyat deryalarında boğulurlar herhalde iki romanik beraberken :)

• şiirden etkilenmem sürekli romantik takılmasındanda hoşlanmam ama bizim şarkımızı söylese ve onu kayıda alsa hoşuma giderdi :D

0|0
    0|0
  • beni boğar.

0|1
    0|0
  • çok sıkıcı sürekli aynı yemeği yemek gibi

0|1
    0|0
  • cok romantiklikten hoslan orta sekerli olsun gerektigi yerde abartmasin lutfen..

0|0
    0|0
  • pek şansı yok

0|0
    0|0
  • Çok romantik birisi mümkünse benden uzak dursun.

0|0
    0|0
  • bir etkisi olmaz.

0|0
    0|0
  • eğer özgüveni de yarindeyse cömertse bence tadından yenmez.ayrıca çok nadir bulunur :)

0|0
    0|0
  • soğutabilir bile. romantik olmak şiir yazmak değildir ayrıca.

0|0
    0|0
  • benı sıkar boylelerı ıyyy

0|0
    0|0
  • Şiir falan yazmasın ya sevmem.

0|0
    0|0
  • Ay bir git başımdan derim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok romantik adam mide bulantısı yapar. Sandığın kadar hoşlanmıyorlar, özel günlerde bir iki saat romantik, genel olarak ilgili, sıkıntılı olduğunda ciddi, neşeli olduğunda fırlama ol... sorun çıkmaz

1|0
    0|0
  • Her şeyin fazlası zarardır , sürekli romantik takılma durumları her insanı sıkar .

Sadece yerinde ve zamanında olursan o daha anlamlı olur .

0|0
    0|0
  • Kadınlara karşı esas olan devamlı güzel sözler söylemek, şiir yazmak değildir. Kadını az konuşup ve öz konuşup zayıf noktasından vurup, güçlü bir şekilde etkilemektir. Tabi burda da esas olan güzel şeylere değinmektir...

Zeka+Efendilik+Birazda sevgi kombinasyonunu ayarlarsan kızları etkileyememek için hiçbir sebep yoktur. Birazda tip varsa tamamsın. Şiir gibi kasıntı şeyler yapacağına güzel sözler söyleyebilirsin. Ama bu normal kişiliğinin önüne geçmemeli, karşındaki kız seni sen gibi tanımalı. Ya zaten düzgün bir karaktere sahipsen bunlar olunca, gerisi çorap söküğü gibi gelir basittir.

0|0
    0|0
  • o zaman o vatandaş henüz hayat mücadelesine girememişlerden olabilir mi? henüz sorumluluk almamışlardan ? Romantik bir erkek, aman ne hoş. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...