Kösem sultan sizce nasıl benim gözüme sadece gölge hatunun köseme asık olması battı?

Bence muhtesem yüzyıla nazaran daha ayrıntılı ve dönemin askeri yapısı ve devlet hazinesini nin durumundan bahsetmesini beğendim muhtesem yüzyılda özellikle ilk sezon nerdeyse hic devletin durumundan bahsedilmedi yanlız gölge hatun denilen kişinin nasıl (kösem) aşık sekilde gösterilmesi yanlıs geldi diziye. Eşcinsellik karıstırmaları olmamış bence

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam bunlar hep yalan dolan kafadan uydurulmuş senaryolar sırf reyting için detaylı bilgi almak istiyorsanız Prof. Dr Ahmet Şimşirgil, Murat Bardakçı ve ilber ortaylının kitaplarına ve anllattıklarına bakınız

1|0
    0|0
    • Tarihi birebir yansıltmslarını bekleyemeyiz ona saygım var ama osmanlıda kesinlikle escinsellik diye bir sey söz konusu olamaz

• Murat Bardakçının osmanlıda seks kitabını okursanız olayı kavrarsınız

• Padişahın gözdesine asık olacak hemde bir kız sence tarihte böyle bişey yaşanmış olabilirmi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Aşık derken?
    Öyle bisey görmedim ben

0|0
    0|0
    • Dikkatli izlersen anlarsın devamlı kösemin hayatını kurtarıyor hamamda yıkanırken onu izliyor ilk bölümde alemden kıskanıyor

• İlk bölümde alex ten kıskanıyor devamlı köseme bakıyor

Yükleniyor...