Elektrik faturlarından kesılen kayıp kaçak oranı artık faturada gozukmeyecek.

bu konuda ne dusnuyorsunuz.daha fazla mı gelecek faturalar

Güncellemeler:
evet ciddi haksızlık var bu konuda bende rahatsızım.bende doğuluyum ama babam muhafazkar ve hıc gecıktırmez elektrıgı ,suyu ..hak yemek ınsan olana yakışmaz

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçak kullananın faturasını ödüyoruz, kaçak kullanan için yaptırım var mı ? Yok.

Vergileri de üstlendik, vergi kaçıran için yaptırım var mı ? Yok.

Devlet için en kolayı hırsızlık yapanın peşinden koşacak denetim mekanizmasını geliştirmek yerine kafasını öne eğip ödeyenen daha fazlasını almak bunu da alenen açıklıyorlar zaten. Hakkım helal mi ? Asla, fersah fersah çıksın bir yerlerinden..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yazsa da yazmasa da paşa paşa ödüyoruz .

0|1
    0|0
  • zaten hep fazladan fazladan ödüyoruz hepsi hak bunların hesabı sorulcak!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Faturalarımız 45 50 lirayken artık çift rakamı görünce seviniyoruz.. 108 lira gelmiş bu ay.. Uçtu da uçuyor zaten zamlarla fiyatlar.. geçen ay 154 lira geldi .. nerden baksan fatura bedelinin %25 i vergi %17 si falan kayıp kaçak.. biz ne kullanıyoruz burada ?

0|1
    0|0
  • Bir yerden sonra hissetmiyoruz zaten. İkiyüz lira fatura ödedim mk. Bundan sonra üçün beşin hesabını yapmam. dsfgasga

0|1
    0|0
  • Belli olmaz vala, en azından artık his ettirmeden gereğini yapacaklar.. :-))))))))))

0|1
    0|0
  • "Resmi verilerde 2009′da kaçak elektrik kullanımı Mardin, Şanlıurfa, Diyarbakır gibi illerde tavan yaparak yüzde 80′lere yükseldi.

Mardin yüzde 79 oran ile kayıp kaçakta ilk sırada yer alırken Şanlıurfa yüzde 76 ile ikinci ve Şırnak yüzde 70,7 oran ile üçüncü sırada yer aldı." gazeteden alıntı.

benim geciktirmemden dolayı 20 liralık fatura için elektriğimi kesmeye gelen o kendini padişah zanneden devletteki kişiler acaba burda neden yapamıyorlar? sanırım g*t korkusu var.

0|0
    0|0
  • Ne insanı, hani nerede, insan olan kim..?

Ben Askerliğimi GDAD'da yaptım, kim ne olduğunu, nasıl bir zihniyette olduğunu gayet iyi biliyorum...

0|0
    0|0
    • adıyaman dostum adıyaman .terörün olmadığı tek g.doğu şehri

• ben ne yapabılırım ne dıyeyım kı bız de ayrım olmaz kardesım sevmeyız de kurt faşistlerını

• Ayırımcılık filan değil, bu tamamen Devletin tutumundan kaynaklanan bir durum. Düzgün teşviklerle o bölgeye yatırım yaptırıp isthkam sağlatsa bunların hiç biri olmaz. Ne demişler " Boş duran kafalara kötü şeyler üşüşür "..

• araya sıkışır bir yerlere

0|1
    0|0
  • hep geçiriyorlar zaten yeter artık yeter :d

0|1
    0|0
  • gözükmeyecek ama bi şekilde almaya devam edeceklerdir emin olun

0|1
    0|0
  • halk yıllardır soyuluyor alştık kaz gibi yolunmaya.

0|1
    0|0
  • Durmak yok soymaya devam

0|1
    0|0
  • gizliden maaşımıza el koyuyorlar artık

0|1
    0|0
Yükleniyor...