Heyy Kitapsever arkadasim bir ricada bulusam😊 ?

Bolca bos vaktim var hazirlik pek yogun gecmiyor malum bana kitap onerir misin akici ve okumak icin sabirsizlanacagim bir kitap olsa mesela dort yuz kusur sayfalik bir kitabi uc gunden daha az bir surede bitirdim boyle akici bir kitap olsun lutfen 😊
Ek olarak da kendimi gelistirebilecegim okudukca hayatima deger katacak
ufkumu genisletip yol gosterecek bir kitap da onerirsen sevinirim 😌

Hepimize huzurlu ve mutlu gunler ! ✌😊😊

Güncellemeler:
@missnurse

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini geliştireceğin kitap söylüyorum. Ahmet Şerif İzgören'in kitapları. Videoları da var. İzleyebilirsin youtubeden.

Akıcı olarak Büyük Dörtler, vazgeçilmezin olacaktır. Ama polisiye seviyorsan.

0|0
    0|0
    • Tskrlerr polisiye degil belki ama aksiyon iceren kitaplari seviyorum ::)

• Polisiyeye en ufak ilgin var ise öyle bir kitap ki anlatamam :) ya da 10 küçük zenci..

Ama ufkun ve bakış açını geliştirecek olan kişi Ahmet Şerif İzgören.

En İyi Kız Görüşü

• Gez toz kanla okuyup da ne etcn 8)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Ursula K. Leguin-Mülksüzler
    Peyami Safa yalnızız
    Jack london beyaz diş falan demiyorum okumuşsundur

0|0
    0|0
  • LoTR serisi. sayısını unuttuğum kadar kitabı var. Okudukça dünyaya bakış açın değişecek. Kültürün artacak. Biri elf dedi mi hemen kültürün konuşacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bin muhteşem güneş ve ucurtma avsici ikisinin yazarida ayni ve mükemmel anlatima sahip begenecegine eminim

0|0
    0|0
  • Markus Zusak- Kitap Hırsızı
    Dosto. - İnsancıklar
    Ve muhakkak Cahit Zarifoğlu - Yaşamak

0|0
    0|0
    • Cahit zarifoglu onerisi cok geldi bana kesinlikle alicam bir kitabini cok tskrler yorumun ici. :)

• Rica ederim :) Üstad beni edebiyata âşık eden ve kitaplara ilgi duymama sevep olmuştu. Sadece eserleri değil insanlığından da kaynaklı.

• Boyle buyuk bir etki birakabiliyosa denecek laf yok :)

Yükleniyor...