Çizimimde gelişme var mı?

Küçüklüğümden beri çiziyorum ama eğitimim yok. En soldaki resim bir yıl önce çizildi. En sağdaki de bu hafta çizildi. Gelişmeyi görmek için aynı portreyi defalarca çizdim. Kursa gitmeyi düşünüyorum.
Çizimimde gelişme var mı?
Bu da büyük hali:

Güncellemeler:
çizmeye çalıştığım resim: encrypted-tbn1.gstatic.com/images
Yanlis link olmus asil link bu: encrypted-tbn1.gstatic.com/images

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 9

• çizmeye çalıştığın portreyi de göstersen daha iyi bir yorum alabilirsin. mesela ortadaki 2 çizim benim gözüme daha güzel gözüktü

0|0
    0|0
  • Çok güzel.. Kesinlikle profesyonelleşirmelisin bu yeteneğini

0|0
    0|0
  • Baya var. Bence cok iyisin

0|0
    0|0
  • Cara delevingne seviyosun sanırım guzel çizim , filmi var biliyosundur belki kagıttan kentler Kendini ararken kaybolmanın ve yeni bir başlangıçla hayat ile aşkı keşfetmenin
    hikâyesi biz izlemiştik sevgilimle yani film çok iyi diil evet ama biraz bizi yansıtıyor ondan gzuel geldi sanırım sencede öyle diil mi bitanem @sezginkara

0|0
    0|0
    • Evet izlemistim filmi😄 cara cizmemin nedeni kaslari ve gozlerinin cok belirgin olmasi. bir de ben gelisme var mi diye diye sordum sgjjdjd

• Kas burun da duzelme var elbisesini değiştirmiş sag kulak hep ayni yerde sac arkasinda ama guzel sonuc olrak ensondaki 😄

• yüzündeki duygu 3. resimde daha belirgin ama son resimde teknik olarak daha iyisin bence. eğitimsiz olmana rağmen çok iyisin

0|0
    0|0
  • Benimde resime ilgim var bence hariika

0|0
    0|0
    • Tesekkurler hepsi calismayla oluyor ben calismadim cok ama calisma ve ilgiyle cok daha iyisi olabiliyor

• Süper.

0|0
    0|0
  • Basarili ve cidden iyi yazl bence kursa

0|0
    0|0
  • Guzell begendim

1|0
    0|0
Yükleniyor...