Bir yapıtın kitabı mı daha çok ilginizi çeker, filmi mi?

Bir yapıtın kitabı mı daha çok ilginizi çeker, filmi mi?

0|0
15|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kitabı çünkü karakterlere istediğimiz şekli verebiliriz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Köprü; ayşe kulin eseri.

Kitabını okumuştum, filmi ekrana çıkınca daha anlamlı bir kitap olduğunu farkettim.
    Kitabı ilgimi çeker.

1|0
    0|0
  • Tabiki kitap film ayrintilari veremez bu imkansiz iki saatte sigdiramaz ama Bazi filmlerde kaliteli oluyor. Ben yine de onde kitabi okuyup sonra filmi izlemeyi seviyorum.

1|0
    0|0
  • kitabı yeterince etkin bir şekilde filme çekemiyorlar, her ayrıntıyı koymak isteseler saatler süren bir film olur. bir de bir kitaptaki her şey sinematik olmayabiliyor, o yüzden uygun bir dille ve konseptle anlatmak zorunda kalıyorlar.

1|0
    0|0
  • Filmi daha etkileyici oluyo

1|0
    0|0
  • kitap okumam ben isterse nobellik olsun sıkılıyorum çünkü ama filmini izlerim

1|0
    0|0
    • Zaten nobellik kitaplar sıkıcıdır

• öfff ukalalık yapmasın , istersen kitap okumayı sevmiyorum ben... bu benim görüşüm zoruna gittiye yorum yapma sinir oluyorum senin gibilere

• Sana zıt birsey soylemedim ki. Sakin ol şampiyon. Kim gerdi seni bu kadar da yanlış anlayıp çıkışıyorsun bana.

• filmi daha ilgi çekici

1|0
    0|0
  • Kitaplar olaan şekilde anlaticidir.. Fakat filmler içine saçma aşk meşk koyarak olağan ı bozuyor

1|0
    0|0
  • tabiki filmi. ama kaliteli bir yapımsa.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• uzun hikayenin kitabını okudum kitap çok karışık olduğu için bide filmini izliycem filmi çook güzel dyolar ama misal Çalıkuşu kitabı da güzel kitap üzerinden yapılmış dizilerde ama kitaptan daha farklı oluyor ben her ikisinide yapıyorum Açlık oyunlarının kitabını okumadım ben direk filmi izledim ve filmi çok güzeldi ama kitabı okumadığım için arasındaki farklar neler bilmiyorum kitapta hikayeyi kafanda canlandırıyosun kişileri sen kuruyosun sonra filmini izleyince bazı hayal kırıklıkları oluyo tabii...

1|0
    0|0
  • Kitabı genelde

1|0
    0|0
  • Kitabı. Filminde genelde hayal kırıklığı yaşıyorum.

1|0
    0|0
  • Kitabı okuduğumda kafamda kendi hayal gücüme göre şekilleniyor her şey. Kitabını okuyup filmini izlediğimde filmi beğenmiyorum ;çünkü benim hayal ettiğimden farklı oluyor, yabancı geliyor. Üstelik benim önemli bulduğum bölümlerin çoğu filmde yer almıyor. Bu yüzden kitap benim için bir adım öndedir. Tabi kaliteli bir yazar tarafından yazılmışsa.

1|0
    0|0
  • Ben önce kitabını okurum sonra filmini izlerim. Asla tam tersini yapamıyorum. Kitap okumayı daha çok sevdiğimden kitabı daha çok ilgimi çeker.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kitabı.

1|0
    0|0
  • Film :))))

1|0
    0|0
  • kitap ilgimi çekerse okur filmini de izlerim çıkınca

1|0
    0|0
  • İkiside

1|0
    0|0
  • Kitabını okuduğum filmi izlemem, filmini izlediğim kitabı da okumam.

2|0
    0|0
  • İkisi de

1|0
    0|0
  • flmi tabiki

1|0
    0|0
  • Ya ne kadar gerçekçi olursa olsun filmler tüm hikayeyi anlatamıyor bence

1|0
    0|0
  • hangisi daha kısa olcaksa