Babam " Çine ' e " Gitmeme izin vermiyor?

Basliktada da belirttigim gibi babam Çin ' e gitmeme izin vermiyor. Benim ablam şu an 28 yasinda 8 yil önce ilk kez babamdan izin alarak Çin'e gitti. Bu 8 yil icerisinde de 6 kere gitti. Yani ilk gitmesinin üzerine. Bende 18 yasima geldim. Ve babama benimde Çine gitmek gibi bir istegimin oldugunu belirttim Fakat babam bu istegimi geri cevirdi. Ablamin 6 kere gitmesine karsin bana izin vermemesi acayip canimi sıktı. Babama üniversitemi orada okumak istedigimi söyledim calisip bir meslek sahibi olacagimada söz verdim fakat babam " Nuh diyor peygamber demiyor. Ablam şu an türkiyede bizim yanimizda. Onunda bir daha Çine gitmek gibi isteginin olmayacagini olsada birdaha gitmeyecegini söyledi. Bende onu ablami göndermeden önce düsenecektin dedim. Ve bana gitmeyeceksin diye bagirdi. şu an sinir krizine giricem Ben 18 yasina gelmis bir genc kizim. Kendi kararlarimikendim alacak kapasiteye ve yasa sahibim. Ama bunu babam hicbir zaman anlayamayacak. Ne yapmam gerek bana nasihat verirseniz sevinirim. Yanlis sey yapmaktan korkuyorum

Güncellemeler:
Basligi yanlis yazmisim sinir ve heyecandan. Kusura bakmayın.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• japonyaya git daha güzel

0|0
    0|0
    • Çine gidersem bütün uzakdoguyu gezerim zaten. Maksat oraları görmek Okumak falan bahane.

• tamam japonyaya gitçem de ordan hop çine de gidersin

• Babamın taktıgı cine gitmem degil. Uzak bir yere gitmem :D Çin neresi türkiye neresi hesabi

Erkekler Ne Diyor 4

• baban senin iyiliğini ister kötülüğünü değil sakın yanlış bir şey yapma

0|0
    0|0
  • Babani dinle vardır bir bildiği.

0|0
    0|0
  • yav bari güzel bir yere gitsen çin ne
    avrupa ülkelerine git
    greencard çekilişine katıl amerikaya git

0|0
    0|0
  • sende japonyaya git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çinde ne yapcn kız 😂

0|0
    0|0
    • Bir cinli sevgili yapip babamin gönderdigi paralari onunla beraber catir catir yiyicem anladin? :D

• Nerde çokluk orda bokluk diye düşünüyordur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...