Okumalık kitap öneriemisiniz :D okumalık olsun ama ?

Okumalık kitap adı verirmisiniz yazar adı da olursa sevinirim bide konusu

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bin muhtesem gunes, ucurtma avcisi, kizim olmadan asla, annemi bir kez daha gorebilsem, harry potter serisi, labirent serisi, kis bahcesi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okumalık hmmm. Diğer kitaplar nelik?

1|0
    0|0
    • Öylesine yazdım ya kitap önersen yeter sen :D

• Uçurtma Avcısı. En çok etkilendiğim kitap, kitabın arkasındaki yazıyı yazıyorum :D :
      Emir ve Hasan, Kabil'de monarşinin son yıllarında birlikte büyüyen iki çocuk... Aynı evde büyüyüp, aynı sütanneyi paylaşmalarına rağmen Emir'le Hasan'ın dünyaları arasında uçurumlar vardır: Emir, ünlü ve zengin bir işadamının, Hasan ise onun hizmetkârının oğludur. Üstelik Hasan, orada pek sevilmeyen bir etnik azınlığa, Hazaralara mensuptur.

Çocukların birbirleriyle kesişen yaşamları ve kaderleri, çevrelerindeki dünyanın trajedisini yansıtır. Sovyetler işgali sırasında Emir ve babası ülkeyi terk edip California'ya giderler. Emir böylece geçmişinden kaçtığını düşünür. Her şeye rağmen arkasında bıraktığı Hasan'ın hatırasından kopamaz.

• Khaled Hosseini yazarını yazmayı unutmusum :)

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 6

• Albert Camus - Veba

1|0
    0|0
  • sen konu ver biz söyleyelim ona göre

1|0
    0|0
  • Albert Camus -- Yabancı
    Paulo Coelho -- Simyacı
    Richard Bach -- Martı
    Chrısty brown --Sol Ayağım
    birde Sarah Jıo nun tüm kitapları (8 tane zaten ) okuyabilirsin ince kitaplar bir günde bitirebilirsin fazla yorucu ve ağır değiller

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna kesşnlikle oku sabahattin alii

0|0
    0|0
  • Adolf Hitler'den Kavgam. Kitap bittiginde gozyaslarima hakim olamadim. Yazarin kendisiyle de tanismak isterim.

0|0
    0|0
  • Tıkanma- chuck palahniuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...