90'lı nesillere sorum: En çok neyi özlediniz?

Ben çocukluk muhabbetlerini, tasoları ve mahalle maçlarını özledim. Sizler? #SezaiAcima

0|0
1015

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• gta vice city ASD:AS

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Saat gece 12 lere kadar sokakta oynamayi ve kendi bahcemizdede olmasina ragmen komsunun bahcesinden erik calmayi özledim

0|1
    0|0
  • Şarkıları
    İnsanların arasındaki iletişimi
    Tasoları
    Cizgi film kuşağını
    Kral tv o zamanlar guzeldi 😄
    Pazar banyolarini
    Teletabileri 😊😌

0|1
    0|0
  • Ben direkt çocuk olmayı özledim, o dertsizliği, o saflığı özledim.

0|1
    0|0
  • o eskitmeli ahşap vitrinin alt dolabını karıştırmayı :)

0|2
    0|0
  • saklambaç, yerden yüksek, istop, ortada sı*an oynamayı.

0|1
    0|0
  • Futbolcu kartları, Tsubasa, gazetenin verdiği karton bebekler :)

0|1
    0|0
  • Tasoyu atariyi yedi numara dizisini özledim

0|0
    0|0
  • Leblebi unu :)

0|0
    0|0
  • kuzenimin arkadaşı kuzenimi oyun oynamak için çağırmaya geldiğinde bahçenin bir köşesinden ona orta parmağımı kaldırdığım günleri :DD

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 2009 A Kadar çocukluğumu doğduğum yerde yaşadım.. italyada yaşadım.. burdaki gibi bir hayatım yoktu.. her anım arkadaşlarım ile geeçrdi.. sabahlara kadar sokakte eğlenirdik gezerdik.. ne zaman ki buraya geldik açıkcası eğlenecek vaktimiz olmadı.. hepimizin eline birer telefon geldi artık konuşmalarımızı bile onunla yapıyoruzz.. işlerimizden dolayı sık sık dışarıya çıkamıyoruz.. bazen nöbetlerimiz oluyor hiç sosyal hayata giremiyoruz.. yani en çok özlediğim.. o anki çılgınlıklarımız, sohbetlerimiz di

0|1
    0|0
  • Sanal bebek, su avuclarinin arasinda ufalayarak ucurdugun sey,
    Tetris (Araba yarisli olani)
    Imm aa? Ne birasi sevim?
    Party sakizlar son olarakta yukardan asagi yandan cift beyaz cizgili jean pantolonlar.

Hatirlayan var mi uleyn bunlari?

1|1
    0|0
  • Hiçbir şeyi özlemedim, 1990'larda olup da şimdi olmayan bir tek şey yok çünkü... Faili meçhul cinayetler de var leblebi tozu da halı saha maçları da... Spice Girls falan dinlemek isteyen de Youtube'dan açıp bakabiliyor.

0|0
    0|0
  • Leblebi tozu çekerdik eroin niyetine. #Dasdfghjk

0|1
    0|0
  • ben bu soruyu görmemiş olayım :/ sabaha kadar yazarım yoksa..

0|1
    0|0
  • Hiçbirşey düşünmeden uyuduğum gecelerimi özlüyorum

0|0
    0|0
  • Aile

0|1
    0|0
  • Taso sporcu kağıtları falan vardı mahalle maçlarıda vardı gece oluncada sokakta saklambaç oynardık şimdiki nesil bilmez :)

0|0
    0|0
  • Pokemooon

0|0
    0|0
  • Bilye oynamayı, eve geç gelmeyi, saklambaç oynamayı... vs vs

En çok da dertsiz tasasız olmayı özledim.

0|0
    0|0
  • dostlıkları şarkıları :D

0|0
    0|0
  • Atari salonlarını ulan jeton atma aşkıyla tutuşum bilumum sf oynamak isteği...

0|0
    0|0
  • 90lara tam yetişememiş olsam da sanırım müzik. Yapılabilecek herşeyi 90larda yaptılar. Metalin metal rapin rap olduğu yıllar...

0|0
    0|0
  • İlk arabamızı ( serçe ) aldığımızda bir tane kaset vardı Cengiz Kurtoğlu nun şarkıları vardı. O günleri Hiçbirşey e değişmem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...