Canan Tan'ın en iyi romanı sizce nedir?

Canan tanı öok övüyorlar biraz okuyim dedim sizin de görüşlerinizi almak istiyorum

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• gerçektan harikalar

piraye, yüreğim seni çok sevdi,en son yürekler ölür,eroinle dans,iz

duygusal kitap yazmakta üstüne yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir kitabını okudum ve okudugum zamana acıdım. gereksizdi sıradandı. Ya pirayeydi adı ya yüreğim seni çok sevdi ..

Doğuya giden gelindi konusu.

0|1
    0|0
  • Okumamam gerekenler listemde,o tarz romantik kurgulardan hoşlanmam,karakterler desen birbirine benziyor, basit .Çok satılıyor diye edebi bir değer yüklememek lazım,edebiyattan oldukça uzak.

0|1
    0|0
  • Canan Tan'ı ve kitaplarını sevmiyorum.

0|3
    1|0
  • en son yürekler ölür ve piraye çok tavsiye ediyorum gerçi pirayede yazarın feminen duyguları biraz ön planda ama okumalısın ha bide yüreğim seni çok sevdide güzeldir.

0|1
    0|0
  • Eroinle dans tm bir hfta etksnden çkamadım

0|1
    0|0
  • Piraye... kesinlikle piraye. bütün kitaplarını okudum o yazarın. şahane hepsi.. ama iki kere üstü üste okudum ve iki kerede ağlaya ağlaya bitirdim.

0|1
    0|0
  • tek kelimeyle piraye.

0|1
    0|0
  • en son yürekler ölür ve eroinle dans romanını okudum. ikiside vasatın altında gayet sıradan ve akıcı olmakla beraber sıkıcı bi dille yazılmış romanlardı. en son yürekler ölürü hiç tavsiye etmiyorum ama illa okucam diyosan eroinle dansı oku..

0|1
    1|0
  • En son yürekler ölür^ kitabını tavsiye ederim.

1|1
    0|0
  • Canan Tan'ın bir kaç romanını okudum dizi tadında sürükleyici romanlar vakit geçirmek için iyidir

0|1
    0|0
  • Yüreğim Seni Çok Sevdi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yüreğim seni çok sevdi hediye olarak gelmişti birisinden iyiydi;)

0|1
    0|0
  • Bitek piraye okumustum onuda bitiremedim

0|1
    0|0
  • ''Kırk haramiler facebookta'' adlı kitabı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...