Kızlar neden pop dinliyosunuz milyonlarca rock grupları varken?

three days grace varken thousand foot krutch, a7x tamam türkçe rockta olur

Güncellemeler:
a7x heavy metalde pardonun

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Pop müzik artık okuyunca bile kusmak istediğim bir tür. Belki hayallerine daha çok hitap ediyordur ya da gerçeklerden uzaklaşmalarına -benim için durum tam tersi olsa da- pop müzik dinleyince midem bulanıyor desem yeterince açıklayıcı olmuş olur muyum acaba?

0|1
    0|0
    • senin dünyan bence sanat dünyasına açık arasına katıl derim

• Ne de güzel anlattın güzel insan.

• o senin ruhunun güzelliği teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Testi geçebilecek miyim acaba aşırı heyecanlıyım.

Coldplay, Arctic Monkeys, Ramones, The Doors, Queen, Beatles, Led Zeppelin, Nightwish, Porcupine Tree, Guns N' Roses, Pink Floyd, King Crimson, Opeth, Black Sabbath.

Araya bir kaç metal kaçtı idare et aklıma gelenler şimdilik bunlar.

0|1
    0|0
  • Punk Rock dinlesenizde olur 😛

0|1
    0|0
  • Sağane? İsteyen istediğini dinler sana nee?

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem ben türkü dinlerim

0|0
    0|0
  • Valla ben arabeskciyim anlamam rocktan morcktan :D

0|0
    0|0
  • abi zevk olayı sonuçta o o şekil dinler bu bu şekil herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    0|0
    • o gözle sormadım ama ya bak herkes zevkler renkler diyor o kolaya kaçmak nedenini merak ediyorum ben

• Mesela bir The Neighbourhood dinle. Pop değil ama senin sevdiğin tarzdan uzak. Tam sigara yakmalık. Mesela klasiklerden ludovico einaudi dinle hiç bildiklerine benzemez. Sia Elastic Heart çok hoştur mesela. Years and Years Shine ve sert seviyorsan Excision X Rated kesinlikle dinle. Yani bir çok güzel müzik türü var sevilebilecek. Seçeneklere kapalı olma çok.

• yok yok bak öyle demedim şimdi pop derken şarkı sözleri yazılmak doldurulmak için yazılan şarkılar varken onları dinleyenlerden bahsediyorum sianın chalendier miydi onu falan severim

• Zevkler ve renkler tartışılmaz 👍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Oburlerini bilmem ama A7X bir rock grubu degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...